CS:GO çok iyi oynarken Valorant'ta berbatım

Ne anlatıyorsun bilmiyorum, ciddiyim cümlenin yüklemi o kadar alakasız ki hatta cümlenin tamamı bir anlam içermiyor, Valorant son rütbe falan demişsin bir de smurf olarak açtığım hesabımın ımmortal olması (oyuna 1 aydır girmememe rağmen, şu an sezon da bitmiştir) seni tatmin eder mi? Bilgin yoksa saçma sapan da konuşma, benim bahsettiğim olay hangi oyunda olursan ol az mermiyle kafayı vurmak en mantıklı harekettir. Gerektiğinde de spray atarsın olay budur.

Birincisi internette yazdığım şeylere dikkat etmiyorum ikincisi asıl senin bilgin yoksa konuşma internetten bak bakalım Valorant videolarına HS mi atıyorlar yoksa spray mi diye neredeyse bütün pozisyonlarda HS atarlar bilemeden konuşma.

Birincisi internette yazdığım şeylere dikkat etmiyorum ikincisi asıl senin bilgin yoksa konuşma internetten bak bakalım Valorant videolarına HS mi atıyorlar yoksa spray mi diye neredeyse bütün pozisyonlarda HS atarlar bilemeden konuşma.
Sen dalga mı geçiyorsun, mesajlarımın ana fikrini kopyalayıp benim söylediğim şey farklıymış imajı mı yaratıyorsun kafanda, lütfen susar mısın artık? Ne yazdığını anlayamıyoruz, yazdığım şeyleri aynen aynı şekilde bana geri çevirip bir cevap vermemi mi bekliyorsun? Zaten ben diyorum iyi oyuncuların hedefi rakibin kafasıdır diye.

Sen dalga mı geçiyorsun, mesajlarımın ana fikrini kopyalayıp benim söylediğim şey farklıymış imajı mı yaratıyorsun kafanda, lütfen susar mısın artık? Ne yazdığını anlayamıyoruz, yazdığım şeyleri aynen aynı şekilde bana geri çevirip bir cevap vermemi mi bekliyorsun? Zaten ben diyorum iyi oyuncuların hedefi rakibin kafasıdır diye.

Sen spray atıyorlar diyorsun ben HS atar diyorum dediğin şeyi öğren.

Sen spray atıyorlar diyorsun ben HS atar diyorum dediğin şeyi öğren.
YavuzSelim bak çok ciddi soruyorum, hakaret etme amacım yok, sen ayık mısın? Yani şu an ayık değilsen lütfen söyle, muhattap olmayayım ya da git bir yüzünü yıka.

Bak bak, bunlar konuda senden önce ve sana yazdığım cevaplar, iyi oku bak tamam mı? Ama önce gidip soğuk bir su iç, soğuğundan bir duş al, kahve de işe yarar he.

CS:GO’da da çoğu profesyonel oyuncun gerekmedikçe tekli veya seri atışlar yaptığını görebilirsin. Akıl var mantık var hangi oyunda olursan ol heyecan yapmadan az mermiyle en büyük hasarı vermek zekice olandır.

Bilgin yoksa saçma sapan da konuşma, benim bahsettiğim olay hangi oyunda olursan ol az mermiyle kafayı vurmak en mantıklı harekettir. Gerektiğinde de spray atarsın olay budur.

spray atacaklarsa bunu kafaya denk gelecek şekilde atarlar

glock bile olsa aimim kafa hizasında olur ve adamı en isabetli doğal olarak da az sayıda atışla öldürmeye çalışırdım

aimim kafa hizasında olur ve zaten atacağım ilk 4-5 mermide adam muhtemelen ölür yani.

Yavuzselim bak çok ciddi soruyorum, hakaret etme amacım yok, sen ayık mısın? Yani şu an ayık değilsen lütfen söyle, muhatap olmayayım ya da git bir yüzünü yıka.

Bak bak, bunlar konuda senden önce ve sana yazdığım cevaplar, iyi oku bak tamam mı? Ama önce gidip soğuk bir su iç, soğuğundan bir duş al, kahve de işe yarar he.

Sende anlama sorunu var herhalde seni engelliyorum umarım bir daha seni görmen.

Sende anlama sorunu var herhalde seni engelliyorum umarım bir daha seni görmen.
Haha, bence sende genel bir problem
nöroloji bölümüne bir danışmanız tavsiye edilir
olabilir ama şaşırmıyorum, çoğu insan boş yapmasının işlemediğini görünce senin gibi kıvırmaya başlıyor. Bu kadar boş olmayın 😄

Yeni konular

Geri
Yukarı