Çözüldü CS:GO Config dosyası nasıl kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Umutcengz

Hectopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Ya bir kere Config'i halletmiştim nasıl hallettiğimi hatırlamıyorum. Config dosyamı yedeklemiştim bugün oyunu sildim yükledim. Bu Config işini nasıl yapıyorduk? CFG dosyamı oyunun klasörlerinin içindeki cfg dosyasına attım oyuna giriyorum konsolu açıp exec yazıp ilk harfini yazınca çıkıyor cfg tıklıyorum "couldn't exec found" Bunu alıyorum, nasıl yapıyorduk bu işi ya?

Son düzenleyen: Moderatör:
C:\Users\Eren\Desktop\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive buraya gelıp CS:GO'ya tıklayıp:
Oradan cfg ye tıklayıp Config dosyanızı atın.

Attıktan sonra oyuna girip ESC'nın alt tuşuna basıp consoldan exec Cfgnizin adı.
1635422970390.png

Cfg dosyam burda zaten hocam.

Dosya Ekleri

• 1635422966104.png
    1635422966104.png
    2,6 KB · Görüntüleme: 108
1635422966767.png

C:\Users\Eren\Desktop\Steam\userdata hangi kısma kurduysanız C yerıne D, F ve G yazın. Sonra

1635423008636.png

Bu kısma gelıp tıklayın tıkladıktan sonra 730 diye bır klsor var oraya tıkladıktan sonra local deyip cfg kısmı olacaktır oraya atın ama atmadan once Config. Cfg yazması lazım.

Cfgnızı bu dosyaya atın. Ama sonunda. Cfg olmasına dıkkat edın yoksa olmaz.

730'a attım ancak yine olmadı.

Evet o şekilde zaten ama yine olmuyor, bir yerde yanlışlık yapıyorum sanırım ama.
Eki Görüntüle 1200372
Dosyanın bu şekilde olması gerekiyor değil mi?

Umut.Cfg yapın

exec'ten sonra u yazdığında direk altta çıkar zaten umutcfg.
Çıkıyorsa dosya doğru yerde demektir. Couldn't exec yazıyor ama ayarlar yükleniyor mu ona bakın. Örneğin cfg'nin içinde hatalı exec komutu vardır ondan öyle yazıyordur.
Ayarlar yüklenmiyorsa cfg dosyası bozuktur. Cfg klasörünün içinden default herhangi bir cfg dosyasını kopyalayıp masaüstüne yapıştırın. İçindekileri silip kendi kodlarınızı yazın, ismini değiştirin ve cfg klasörüne atın. Oyuna girip yeni cfgnizi execleyin.
Bu kadar basit bir şey. Olmuyora kilitlenmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı