Çözüldü CS:GO CPU ve GPU kullanımı çok düşük

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

ParsCat

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS:GO'da GPU ve CPU kullanımı %20 seviyelerinde geziniyor ve buna bağlı olarak da FPS'de 20 seviyesinde oluyor. Çoklu CPU kullanımı etkin. Görev Yöneticisi'nden yüksek öncelik ayarlı. Bu sorun olmasa normalde 100'ün üstünde FPS alıyorum ama bu sorun yüzünden oyun oynanmayacak halde. Bilgisayar yeni servisten geldi format attılar. Başka oyunlarda bu sorun yok, he bir de Forza Horizon 4'de vardı sanırım onu da formaattan sonra hiç denemediğim için bilmiyorum. Orada da sorun olursa yazarım. GTX 1650 ve Ryzen 5 var 8 GB RAM.

Çözüm
Yok formattan sonra ben onları hepsini yeniden düzenledim zaten.

Aslında DDU ile kaldırmaya korkuyorum daha kötü bir sonuç alırım diye. Çünkü serviste en güncel driverlar kuruldu format sonrası. Ayrıca bende NVIDIA'dan güncelledim.

Hayır bir problem olmaz doğru adımlarla yaparsanız sorun çıkmaz. Servisten gelmiş olsa dahi yanlış sürücü kurulmuş olabilir.
En güncel sürücünde bu
Arkadaşlar CS:GO'da GPU ve CPU kullanımı %20 seviyelerinde geziniyor ve buna bağlı olarak da FPS'de 20 seviyesinde oluyor. Çoklu CPU kullanımı etkin. Görev Yöneticisi'nden yüksek öncelik ayarlı. Bu sorun olmasa normalde 100'ün üstünde FPS alıyorum ama bu sorun yüzünden oyun oynanmayacak halde. Bilgisayar yeni servisten geldi format attılar. Başka oyunlarda bu sorun yok, he bir de Forza Horizon 4'de vardı sanırım onu da formaattan sonra hiç denemediğim için bilmiyorum. Orada da sorun olursa yazarım. GTX 1650 ve Ryzen 5 var 8 GB RAM.

Ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırın ve yeniden güncel sürücüyü kurun. Sonucu bildirirsiniz.

En yüksek grafiklere alıp değerlere bakar mısınız?

En yüksek grafiklere alıp değerlere bakar mısınız?
zaten en yüksekte herşey.
Ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırın ve yeniden güncel sürücüyü kurun. Sonucu bildirirsiniz.
denediğim zaman sonucu yazarım. Başka çözüm önerileri varsa yapabilirsiniz

Format attıkları için yaptığın performans ayarları doğal olarak gitti onları kontrol et.
En basiti güç modun yüksek performans olsun.
yok formattan sonra ben onları hepsini yeniden düzenledim zaten.

Aslında DDU ile kaldırmaya korkuyorum daha kötü bir sonuç alırım diye. Çünkü serviste en güncel driverlar kuruldu format sonrası. Ayrıca bende NVIDIA'dan güncelledim.

Yok formattan sonra ben onları hepsini yeniden düzenledim zaten.

Hayır bir problem olmaz doğru adımlarla yaparsanız sorun çıkmaz. Servisten gelmiş olsa dahi yanlış sürücü kurulmuş olabilir.
En güncel sürücünde bu

Çözüm
D

Daha önce hiç yapmadımda videolu bir rehber var mı bu konu hakkında?

Evet var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaldırdıktan sonra bu linkten en son sürücüyü indirebilirsiniz. 1650 bu arada değil mi?

Geri
Yukarı