CS:GO Crosshair'ı nasıl olmalı?

IronSmith0057

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. CS:GO'da Crosshair'ım nasıl olmalı ben oyuna ilk başladığım zaman ortasında kocaman bir nokta olan ve açılıp kapanan bir şey yapmıştım ve sonra küçük bir açılıp kapanmayan artı yapmıştım ondan da sonra kare Crosshair yaptım ve o Crosshair map ini gördüm sonra kareyi küçültüm ve bunların hepsinden sonra nokta bir Crosshair yaptım, (kodla değil çok küçük kare ama baktığın zaman onu kare olduğunu anlamıyon noktaya benziyor) bir 60 saat bu Crosshair'le oynadım ve başka bir Crosshair'ı gördüm. Normal muhtemelen çoğunuzun kullandığı statik yeşil ya da camgöbeği renginde Crosshair V'e bu Crosshair'i kopyaladım ama hala nasıl bir Crosshair'e sahip olmam gerektiğini bilmiyorum Crosshair sizin oynanış stilinize göredir bende bu yüzden nasıl bir oynanış tarzımın olduğunu söyleyeceğim. Ben spray yapmam ya tek tek sıkarım ya da burst yaparım. Çoğunlukla burst yaparım çünkü M4A1 s oyuncusuyum, internette tek tek sıkıyorsanız nokta yapın spray yapıyorsanız bahsettiğim Crosshair'i yapın diyorlar. Peki ben sizce nasıl bir Crosshair yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Burst ile crossun ne alakası var anlamadım. Nokta cross da dünyanın en saçma crossu bu arada. Statik ya da dinamik cross kullanın, benim tavsiyem statik olacaktır ama sizin keyfinize kalmış.
Eğer oyuna yeni başladıysanız, 300 saate ulaşmadıysanız büyük cross kullanın.

Merhaba. CS:GO'da Crosshair'ım nasıl olmalı ben oyuna ilk başladığım zaman ortasında kocaman bir nokta olan ve açılıp kapanan bir şey yapmıştım ve sonra küçük bir açılıp kapanmayan artı yapmıştım ondan da sonra kare Crosshair yaptım ve o Crosshair map ini gördüm sonra kareyi küçültüm ve bunların hepsinden sonra nokta bir Crosshair yaptım, (kodla değil çok küçük kare ama baktığın zaman onu kare olduğunu anlamıyon noktaya benziyor) bir 60 saat bu Crosshair'le oynadım ve başka bir Crosshair'ı gördüm. Normal muhtemelen çoğunuzun kullandığı statik yeşil ya da camgöbeği renginde Crosshair V'e bu Crosshair'i kopyaladım ama hala nasıl bir Crosshair'e sahip olmam gerektiğini bilmiyorum Crosshair sizin oynanış stilinize göredir bende bu yüzden nasıl bir oynanış tarzımın olduğunu söyleyeceğim. Ben spray yapmam ya tek tek sıkarım ya da burst yaparım. Çoğunlukla burst yaparım çünkü M4A1 s oyuncusuyum, internette tek tek sıkıyorsanız nokta yapın spray yapıyorsanız bahsettiğim Crosshair'i yapın diyorlar. Peki ben sizce nasıl bir Crosshair yapmalıyım?

En iyi yol denemektir hocam. Atölye haritalarında özel haritalar var bunun için. Profesyonel oyuncuların Crosshair'lerini alabilirsin bu şekilde. Seç beğen ve onu kullanmayı dene. Ayrıca şu an herhangi bir Crosshair'e alışık değilsin tahminimce. Sadece 60 saat kadar oynamışsın. Kendine bir Crosshair bul ve onu kullanmaya başla ona alış.

Küçük Crosshair tavsiye etmem. Büyük Crosshair'e alışmak zordur ilk zamanlarda sıkıntı çekersin fakat alıştın mı çok rahat oynarsın. Rahat ettiğin bir Crosshair bul ve değiştirme.

Nasıl rahat ediyorsan öyle. İnan Crosshair'siz oynamaya alışsan öyle daha iyi oynarsın. Gözüne hangisi rahat geliyorsa onu seç. Çok sıkıntılı değilse değiştirme.

Burst ile crossun ne alakası var anlamadım. Nokta cross da dünyanın en saçma crossu bu arada. Statik ya da dinamik cross kullanın, benim tavsiyem statik olacaktır ama sizin keyfinize kalmış.
Eğer oyuna yeni başladıysanız, 300 saate ulaşmadıysanız büyük cross kullanın.
Nokta cross niye saçma olsun? Ben nokta kullanıyorum ve gayet memnunum.

Bu aslında oynanış stiline bağlı kimi o gapı açık yapıp öyle kolay oynar kimi o gapı çok kapatır HS için bu tercih meselesi bence ideal Crosshair cl_crosshairsize 3 cl_crosshairgap -1 cl_crossharthickness 0.5 veya 1 cl_crosshairalpha 255 cl_crosshairstyle 4'te ateş ederken cros açılmaz ama cl_crosshairstyle 5'te ateş ederken cross açılır kimi profesyoneller böyle oynar kimileri 4 ile bence 5'teki avantaj alışırsan daha isabetli sprayler atılabilir böyle çok 1tapı düşünürsek gapı kapalı olsun ama ben daha çok spray atarım diyorsan gapı biraz açık olsun ben 6 sene önce get_right Crosshair oynadım size 5 gap -1 thickness 1.15 ona alıştım legendary eagle Master'e kadar çıktım yani aslında crossun büyüklüğü küçüklüğü önemsiz önemli olan alışmaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı