CS:GO deathmatch rekor 97 kill

Adam hesabı 15 Eylül 2022'de oluşturmuş, daha yeni 1 yıl olmuş. CS'de de 80 saati var. Madalyası, rozeti vs. de yok. 97 kill almak imkansız demiyorum ama bu tipte bir profil 97 kill alınca acaba mı diye düşünüyor insan, bakalım artık.
Sadece isimden nasıl buldunuz adamın profilini? Bir de bu profil sayfası link değişmiyor değil mi? Eğer değişmiyorsa bir gün VAC ban yerse buradan bakılır.

Adam hesabı 15 Eylül 2022'de oluşturmuş, daha yeni 1 yıl olmuş. CS'de de 80 saati var. Madalyası, rozeti vs. de yok. 97 kill almak imkansız demiyorum ama bu tipte bir profil 97 kill alınca acaba mı diye düşünüyor insan, bakalım artık.

İki sefer hesap değiştirdim bu hesapla New World oynuyorum 2300 saat küsur falan var diğer hesabımda 10.000 saat Black Desert Online ve 3000 küsur saat CS:GO oynamısımdır ama diğer hesabımı sattıgım için bununla devam ediyorum teşekkürler yine de yorumun için dostum.

Az önce bir herif 109 leş aldı 10 dakika da başta hack sandım daha 8. dakikada 29 leşi vardı report falan yazdım herif 109 leş aldı nasıl oluyor abi.

Yeni konular

Geri
Yukarı