CS:GO Değerlenecek Kasa Tavsiyesi

matadoria

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Hatay :)
Daha fazla  
Meslek
Electrical Automation
Profil Kapağı
1525868904
Arkadaşlar merhaba, hesabımda 400$ değerinde kasa var, oyunu oynayan birisi değilim bekleyebildiği kadar bekleyecek bunlar. Ek olarak 763TL bakiye mevcut. Bu bakiye ile kasa ya da skin almak istiyorum, bu işlerden gerçekten anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Hangi kasa depolanmalı? Yorumlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba, hesabımda 400$ değerinde kasa var, oyunu oynayan birisi değilim bekleyebildiği kadar bekleyecek bunlar. Ek olarak 763TL bakiye mevcut. Bu bakiye ile kasa ya da skin almak istiyorum, bu işlerden gerçekten anlayan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Hangi kasa depolanmalı? Yorumlarınızı bekliyorum.
Hocam tam isim olarak bilmiyorum ancak maç sonu düşmeyen kasalardan almanız daha mantıklı olur.

Clutch prizma 2 ve yılan ısırığı kasalarina yatırım yapın.

Benim tavsiyem o paraya bıçak almanız çünkü CS2 çıkmasıyla birlikte yeni operasyon geleceği iddası var o yüzden çoğu skin fiyatı düşecek diyorlar bıçaklar hariç ama yine de kasa alacağım diyorsanız parçalanmış kasasını almanızı öneririm çünkü şu an maç sonu drop havuzundaki en eski kasa parçalanmış yani yeni bir kasa gelirse ilk kalkacak kasa bu o yüzden kasa alırsanız bunu öneririm.

İlk öncelikle bıçak alabiliyorsanız alın. İlla kasa alacağım diyorsanız parçalanmış ve anka operasyonu kasasını almanı öneririm. Ytd.

İlk öncelikle bıçak alabiliyorsanız alın. İlla kasa alacağım diyorsanız parçalanmış ve anka operasyonu kasasını almanı öneririm. Ytd.
Dostum 189 tane kasa var bunları nakite çevirmem zaten çok zararlı olur. Kasaları bekleteceğim fakat elimdeki bakiyeyi değerlendirmek istiyorum dediğim gibi. Bu tavsiye ettiğin kasaların yanına Kroma 3 kasası nasıl olur?

Dostum 189 tane kasa var bunları nakite çevirmem zaten çok zararlı olur. Kasaları bekleteceğim fakat elimdeki bakiyeyi değerlendirmek istiyorum dediğim gibi. Bu tavsiye ettiğin kasaların yanına kroma 3 kasası nasıl olur?

Kasa yatırımı yapılmadan önce kasa içeriğine bakıp araştırmak gerek. İçindeki skinlerin arz-telbi ne durumda, popülerliği nedir bunları araştırmanız gerek.

Kasa yatırımı yapılmadan önce kasa içeriğine bakıp araştırmak gerek. İçindeki skinlerin arz-telbi ne durumda, popülerliği nedir bunları araştırmanız gerek.
Güzel bıçak atan kasaları tercih ettim. Çoğunluklu olarak Kroma 3 , Gamma 2, Spektrum 2 ve Anka Operasyonu Kasası. Bu kasalardan depoladım bolca.

Geri
Yukarı