CS:GO zamanla değerlenecek kasa önerisi

ArdaDalser

Centipat
Katılım
10 Temmuz 2019
Mesajlar
858
Yer
Valve Corporation.
Evet ama kimse kahin değil bazı kasalar düşüyor bazıları yükseliyor kimse bilemez 1 tl ye 100 kasa alsa sonra 20 kuruş düşse satarken steam de belli bir yüzdelik kesiyor 30 tl zarar olur. Bence gereksiz bir yatırım olur. Düşüncem bu yönde.
 

mooncake

Hectopat
Katılım
21 Mayıs 2018
Mesajlar
1.369
Çözümler
6
CS 20, Shadow case, operasyon kasaları, eldiven kasası içinde spesifik itemler olan kasaları seçersen daha hızlı artış olur Valve kasa droplarını arttırmıyor zaten hangisini alırsan al yeterince bekledikten sonra kara geçersin CS20 30 kuruşken stokladım 1 TL oldular Shadow case 30 kurustan stokladım 1.30 oldu ytd.
Evet ama kimse kahin değil bazı kasalar düşüyor bazıları yükseliyor kimse bilemez 1 TL'ye 100 kasa alsa sonra 20 kuruş düşse satarken Steam de belli bir yüzdelik kesiyor 30 TL zarar olur. Bence gereksiz bir yatırım olur. Düşüncem bu yönde.

Kasa stoklayıp zarar eden görmedim Valve birden dropları arttırmadığı sürece de bu böyle devam eder ytd.
 
Son düzenleme:

ProdBYdone

Decapat
Katılım
18 Nisan 2018
Mesajlar
273
Çözümler
1
Yer
İstanbul
CS:GO'da yatırım yapacağım ve ileride fiyatı yükselecek kasa önerisi istiyorum fikirlerinizi yazarsanız mutlu olurum.

Yatırım tavsiyesi vermek yasal değil diye biliyorum. O yüzden bunu bir yatırım tavsiyesi olarak değil kendi yaptığım bir örnek olarak dile getireceğim. Şu anda Broken Fang aldığınız takdirde 100 Yıldız toplayabiliyorsunuz. 100 Yıldız demek 50 tane Kırık Diş Operasyon Kasası demek. Operasyon 108 TL, kasaların tanesi ise 5,53 TL gibi bir fiyata sahip. 50*5 desek 250 TL yapar. Bu sizin anlık olarak elde edebileceğiniz kar. Bundan operasyonu çıkarırsanız 150 TL kalır elinize, bu kasaları bekletirseniz daha fazlasını elde etmekte sizin elinizde tabi. Son olarak Broken Fang sahibi olursanız aktif olarak hesabınız daha hızlı level alacak, hizmet madalyası almak gibi bir amacınız varsa size bu konuda da artısı var. 2021 ve bekletirseniz 2022 hizmet madalyalarını hızlı bir şekilde alabilirsiniz. İleride olur da CS:GO'yu bırakma kararı alırsanız ve hesabı satarsanız, ufakta olsa bir getirisi olur. Bana kalırsa CS:GO devri yavaş yavaş kapanıyor. :)
 

FurknAslan

Hectopat
Katılım
30 Ocak 2019
Mesajlar
2.945
Makaleler
5
Çözümler
2
Yatırım tavsiyesi vermek yasal değil diye biliyorum.
Sermaye piyasası araçlarının fiyatlarını, değerlerini veya yatırımcıların kararlarını etkilemek amacıyla yalan, yanlış veya yanıltıcı bilgi veren, söylenti çıkaran, haber veren, yorum yapan veya rapor hazırlayan ya da bunları yayan ve bu suretle menfaat sağlayanlar üç yıldan beş yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılırlar.
 

Rekliii

Picopat
Katılım
24 Ocak 2021
Mesajlar
118
1 Yıldır sadece kasa alır satarım. Tüm izlenimlerimi burdan yazmam zor olur. ( den ayrı yazılmamış, uyarı. Ayrık yazılır uyarı Türk dil kurumu gibi oldu forum.) Öneride bulunmak istmemem ( Suçtur yasaktır barolar birliği sanki forum) 1 yılımı anlatasamda en kısa şekilde soruların olursa yanıtlamaya çalışırım. Ama 2 şey söyliyim, 1.si Yeni bir kasa çıkarsa birçok kasa düşer, ve grafiği inceleyerek prime havuzundaki kaslardan...
2.si Youtbe falan şu yükselicek düşicek inanma derim. Eklemek istersen steam profilim: !RekLiiii
 

Yeni konular

Yukarı