CS:GO derecesiz rekabetçide takım arkadaşını vurmak sorun yaratır mı?

Teşekkürler hocam bu detaylıydı. Peki sistem kendi arkadaşıma vurduğumu nasıl algılıyor da ceza veriyor eğer kendi takım arkadaşım raporlamadıysa?
Raporlaması tamamen takım arkadaşına bağlı. Nasıl algılıyor sorusuna cevap da çünkü düşmana nasıl hasar vurup öldürebiliyorsan takım arkadaşına da aynısını yapabiliyorsun, oyun algılıyor işte.

Raporlaması tamamen takım arkadaşına bağlı. Nasıl algılıyor sorusuna cevap da çünkü düşmana nasıl hasar vurup öldürebiliyorsan takım arkadaşına da aynısını yapabiliyorsun, oyun algılıyor işte.
Hocam oyunu iyi oynuyor sayılırım ama rekabetçide takım arkadaşlarına vurma açık olduğundan dolayı stres yaptım. Yani dereceli girmedim hala seçkinim olmasına rağmen tamam da şu canımı sıkıyor.

Bu güven faktörü olayı çok önemli midir acaba? Güven faktörü kötüleşirse bir daha kolay kolay düzelmiyor mu ve ne olacak sonra yeni Steam alıp yeniden bir Seçkin mi satın alacağım güven faktörü vs düzeltmek için?

Hocam oyunu iyi oynuyor sayılırım ama rekabetçide takım arkadaşlarına vurma açık olduğundan dolayı stres yaptım. Yani dereceli girmedim hala seçkinim olmasına rağmen tamam da şu canımı sıkıyor.

Bu güven faktörü olayı çok önemli midir acaba? Güven faktörü kötüleşirse bir daha kolay kolay düzelmiyor mu ve ne olacak sonra yeni Steam alıp yeniden bir Seçkin satın alacağım?
Prime'ı olup rekabetçi girenlerin yüzde 90'ı güven faktörü yüksek adamlar. Ha diyelim güven faktörü düştü, ekranda mesaj çıkar güven faktörün düşük diye. Steam'de de tonlarca rehber var yükseltmek için. Sıfırlamazsan sıkıntı yok, sıfırlarsan yükseltmek imkansıza yakın oluyor ama. Sıfırlamak için ya hile kullanman ya da girdiğin her maçta toksiklik yapıp alayından atılmak gerekir, kolay iş değil. Arkadaşlarını vurmaktan aşırı paranoyaksan friendly fire kapalı sunuculara gir veya Faceit oyna.

Prime'ı olup rekabetçi girenlerin yüzde 90'ı güven faktörü yüksek adamlar. Ha diyelim güven faktörü düştü, ekranda mesaj çıkar güven faktörün düşük diye. Steam'de de tonlarca rehber var yükseltmek için. Sıfırlamazsan sıkıntı yok, sıfırlarsan yükseltmek imkansıza yakın oluyor ama. Sıfırlamak için ya hile kullanman ya da girdiğin her maçta toksiklik yapıp alayından atılmak gerekir, kolay iş değil. Arkadaşlarını vurmaktan aşırı paranoyaksan friendly fire kapalı sunuculara gir veya Faceit oyna.
Hocam değil trollük, oyunda bana küfredenlere bile cevap vermiyorum. O zaman sıfırlamam imkansız güven faktörünü umarım. Peki bu güven faktörü düşerse karşıya da troller ve hileciler mi geliyor ve maç bulmam daha mı zorlaşıyor? Faceit araştırmıştım geçen onu istemiyorum bu yüzden böyle devam ama daha dikkatli olacağım, rekabetçi modda galiba takım arkadaşını vurma hep açık ve ben rekabetçi oynamayı çok istiyorum, ama tecrübem az olduğu için derecesiz giriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı