CS:GO dokular bozuk görünüyor

Daha fazla  
Arkadaşlar dün Windows10 kullanıyordum hatasız CS:GO girebiliyordum fakat bazı tanıdıklarım bilgisayarım kötü diye daha iyi FPS almam için Windows 8'e geçmemi önerdi. Bende öyle yaptım fakat CS:GO'da texture hatası alıyorum diğer Opera olsun Discord olsun başka programlarda böyle hatalar yok. CS:GO için her şeyi denetim baştan yükledim dosyaları kontrol ettim ayarlarıyla oynadım fakat fotoğrafdaki gibi texture hataları alıyorum ne yapmam gerek?

Dosya Ekleri

• CSGO.PNG
    CSGO.PNG
    886,2 KB · Görüntüleme: 150
Driverları eksiksiz yüklediniz mi? Sistem özelliklerinizi yazarsanız daha iyi yardımcı olabiliriz.
Driverlarımı düzgün yüklediğimi düşünüyorum çünkü ilk olarak DriverBooster ile yükledim sonra araştırdığımda hatalı yükleyebiliyormuş örneğin ekran kartınındaki yüklemeyi geri alıp aygıt yöneticisinden elimle online tara yaptığımda da aynı ekran kartını indiriyor , AMD sitesine girip ekran kartlarına baktığımda da kendi ekran kartım eski olduğu için bulamıyorum. bide ek olarak win10 kullandığımda ekran kartımın yanında (enginnering) yazısı yoktu win8e geçtiğimde ilk defa gördüm...

Dosya Ekleri

• Sistem1.PNG
    Sistem1.PNG
    21,7 KB · Görüntüleme: 52
  • Sistem2.PNG
    Sistem2.PNG
    18,5 KB · Görüntüleme: 46
  • Sistem3.PNG
    Sistem3.PNG
    16,4 KB · Görüntüleme: 47
Arkadaşlar dün Windows10 kullanıyordum hatasız CS:GO girebiliyordum fakat bazı tanıdıklarım bilgisayarım kötü diye daha iyi FPS almam için Windows 8'e geçmemi önerdi. Bende öyle yaptım fakat CS:GO'da texture hatası alıyorum diğer Opera olsun Discord olsun başka programlarda böyle hatalar yok. CS:GO için her şeyi denetim baştan yükledim dosyaları kontrol ettim ayarlarıyla oynadım fakat fotoğrafdaki gibi texture hataları alıyorum ne yapmam gerek?

Hocam doğal wallhack şaka bir yana bu hatayı Windows 10 da bende almıştım sonraki oyunda kendisi düzelmişti.

Hocam dün mü Windows 10 kullanıyordunuz? (Pardon. Yanlış anlamışım.)
evet bazı arkadaşlarım sistemin eski win8e geç dedi ve win8e geçiş yaptım , dün win10da oynarken hiç sıkıntı yoktu.
Hocam doğal wallhack şaka bir yana bu hatayı Windows 10 da bende almıştım sonraki oyunda kendisi düzelmişti.
Kutu arkasında adam olunca gözükmüyor şlasfşalkfsaşl , neyse bilmiyorum win10da oynarken sıkınıt yoktu.

Dostum iyi tarafından bak duvarların arakasını görebiliyorsun 😂😂.
Şaka bir yana, NVIDIA Denetim Masası'ndan CS:GO ayarları sıfırlayın.
Olmazsa yine NVIDIA Denetim Masası'ndan CS:GO için doku süzme ayarını “performans” a getirin. Bende de aynı sorun vardı böyle çözmüştüm.

Ekran kartım eski olduğu için 10_1i destekliyordu valorant açamıyordum araştırdım bir arkadaş win8e geçmiş onun oyunu açılmış çünkü win10 dx12 desteklerken win8 dx11 destekliyor bir ihtimal benimkide açılır diye düşünüp buna geçtim fakat böyle hatalar yaratmaya başladı.
Dostum iyi tarafından bak duvarların arakasını görebiliyorsun 😂😂.
Şaka bir yana, NVIDIA Denetim Masası'ndan CS:GO ayarları sıfırlayın.
Olmazsa yine NVIDIA Denetim Masası'ndan CS:GO için doku süzme ayarını “performans” a getirin. Bende de aynı sorun vardı böyle çözmüştüm.
NVDİA kullanmıyorum
Hocam görüntü ayarları falan hepsi aynı mı?
CSGOda Windows10da kullandıklarımla aynısını kullanıyorum , ekran kartı driverlarıda aynı 1440x900 fakat adının yanına (enginnier) eklenmiş öyle birşey yoktu

Dosya Ekleri

• Sistem1.PNG
    Sistem1.PNG
    21,7 KB · Görüntüleme: 32
  • Sistem2.PNG
    Sistem2.PNG
    18,5 KB · Görüntüleme: 35
  • Sistem3.PNG
    Sistem3.PNG
    16,4 KB · Görüntüleme: 44
Ekran kartım eski olduğu için 10_1i destekliyordu valorant açamıyordum araştırdım bir arkadaş win8e geçmiş onun oyunu açılmış çünkü win10 dx12 desteklerken win8 dx11 destekliyor bir ihtimal benimkide açılır diye düşünüp buna geçtim fakat böyle hatalar yaratmaya başladı.

NVDİA kullanmıyorum

CSGOda Windows10da kullandıklarımla aynısını kullanıyorum , ekran kartı driverlarıda aynı 1440x900 fakat adının yanına (enginnier) eklenmiş öyle birşey yoktu
Çözünürlük değiştirip deneyebilir misiniz?

Geri
Yukarı