Çözüldü Outlast etrafımdaki dokular bozuk görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tiyfy

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
8GB ddr2
Ekran kartı
GT 8600 512Mb
İşlemci
İntel core pentium dual core 2.72 GHz
OLGame_2022_07_18_18_36_10_652.png

OLGame_2022_07_18_18_45_15_916.png

Outlast etrafımdaki dokular bozuk görünüyor. Ama o bozuk dokulara ışık tutunca dokular düzeliyor. Uzağımdaki dokular düzgün görünüyor. Sıkıntı sanırım gölgelerde.
Denediklerim:
Oyunun gamasını düşürmek/arttırmak
Oyunun çözünürlüğünü düşürmek.
Grafikleri düşürmek.
Forumlarda yazan Config ayarlarını yapmak.

Çözüm
342.01 bildiğim kadarıyla benim emektarın en güncel sürücüsü.

Aydınlık oynamak istemiyorum. Yakınımdaki dokular bozuk gözüktüğü için oyun doğru düzgün oynanmıyor.

Bunun gibi sorunlar bende de oluyordu, sürücüyü güncellediğim zaman düzeliyordu. Eski sürücüyü kurmayı deneyebilirsiniz varsa. İngilizce olarak YouTube'a yazarsanız belki çözümünü bulursunuz.
Ekran kartı sürücüsünü güncellemeyi deneyebilirsin.

Yeni bir ekran kartı lazım çözünürlüğü düştükçe dokular tırtıklaşır düşük ayarlar ile pek keyifli olmaz diyeceğimde oyunun çoğunluğu karanlıkta geçiyor fazla kafaya takmayın bence.

En azından bu ayarları kendisine göre yükseltsin biraz daha aydınlık oynamak istiyorsa.

1658160371398.png

Ekran kartı sürücüsünü güncellemeyi deneyebilirsin.

En azından bu ayarları kendisine göre yükseltsin biraz daha aydınlık oynamak istiyorsa.
342.01 bildiğim kadarıyla benim emektarın en güncel sürücüsü

Aydınlık oynamak istemiyorum. Yakınımdaki dokular bozuk gözüktüğü için oyun doğru düzgün oynanmıyor.

342.01 bildiğim kadarıyla benim emektarın en güncel sürücüsü.

Bunun gibi sorunlar bende de oluyordu, sürücüyü güncellediğim zaman düzeliyordu. Eski sürücüyü kurmayı deneyebilirsiniz varsa. İngilizce olarak YouTube'a yazarsanız belki çözümünü bulursunuz.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı