CS:GO Dürbün açınca Ping yükselmesi

güney1647

Hectopat
Daha fazla  
Herkese günaydın, çok tuhaf bir sorun ile karşı karşıyayım ve sorunu ne yapsam çözemedim. Oyunda AWP yada SSG aldığımda, scope açtığım anda 60-70'lerde seyreden Ping bir anda 1000'lere çıkıyor. Sadece bununla da kalmayıp, eğer takımımda dürbünlü bir silah kullanan arkadaşım varsa onu dahi izleyemiyorum Ping'den dolayı. Sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
ortalama 300-400 arası FPS alıyorum.

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Modem arayüzünden kanalı 1'e çektim ve düzeldi aynı sorunu yaşayan varsa yada benzer umarım yardımdı olur. Cevaplarınız için teşekkürler.
Benim böyle bir sorunum yok ama çözümü tam anlayamadım. Daha açık bi şekilde anlatır mısın?

Benim böyle bir sorunum yok ama çözümü tam anlayamadım. Daha açık bi şekilde anlatır mısın?
Merhaba. Dostum öncelikle modem arayüzüne giriyorsun arayüzde kanal ayarları var ancak şu an başka bir internete bağlıyım bu Zyxel benimki NetMaster dolayısıyla internetten kanal ayarları diye aratmanı isteyeceğim ayrıntılı gösteriyor. Kusuruma bakma.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı