CS:GO dürbün sorunu

Punisher cat

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben 1-2 el oyun oynadım ardından bir daha girdiğimde bu sorun olmaya başladı sadece AWP de değil bütün silahlarda, arkadaşlarımı izleyincede aynı görünüyor.

20200619180309_1.jpg

Yeniden yükleyin virüs programınızı kaldırın ve CMD'yi yönetici çalıştırıp SFC/SCANNOW yazın:)
DISM.exe /Online /cleanup-image /scanhealth.
DISM.exe /Online /cleanup-image /restorehealth.
Bir de bunları yazın. Noktalar olmadan

O bana da olmuştu silip tekrar yükledim çözüldü ama farklı yolları da var diye biliyorum. Dosya bütünlüğünü sağlaya bas Steam'den bozuk dosyalardan kaynaklanıyor olabilir.

Yeniden yükleyin virüs programınızı kaldırın ve CMD'yi yönetici çalıştırıp SFC/SCANNOW yazın:)
DISM.exe /Online /cleanup-image /scanhealth.
DISM.exe /Online /cleanup-image /restorehealth.
Bir de bunları yazın. Noktalar olmadan.

Biraz karışık geldi. En iyisi ben kesin çözüm olarak kaldırıp tekrar indireyim. Yardımınız için teşekkürler.

Biraz karışık geldi. En iyisi ben kesin çözüm olarak kaldırıp tekrar indireyim. Yardımınız için teşekkürler.

Karışık değil ki kaldır yükle CMD'yi aç sfc/scannow yaz %100 olunca komutları yapıştır olur:)

Arkadaşlar oyunu sildim şu anda tekrardan iniyor. Yarın sonucu buraya yazarım. Yardımlarınız için teşekkürler.
Arkadaşlar normalde yarın bakacaktım dayanamadım şimdi baktım. Sorun düzeldi. Oyunu kaldırıp indirmek işe yarıyor. İşin kötü yanı ise oyunun ayarlarını sil baştan tekrar yapacağım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı