CS:GO dürbünlü silahlarla kimseyi vuramamak

• Konuyu başlatan to2
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 250

to2

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar CS:GO'da nişancı oynarken nişangahın adamın üstünde olduğundan emin olmama rağmen bazen vuramıyorum, bunun nedeni vurmadan hemen önce hareket ediyor olmam olabilir mi? Yani klavyeden elimi çeker çekmez vuruyorum, vurmadan önce tamamen durduğumdan emin mi olmam lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar CS:GO'da nişancı oynarken nişangahın adamın üstünde olduğundan emin olmama rağmen bazen vuramıyorum, bunun nedeni vurmadan hemen önce hareket ediyor olmam olabilir mi? Yani klavyeden elimi çeker çekmez vuruyorum, vurmadan önce tamamen durduğumdan emin mi olmam lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Alışmak için CTRL basabilirsin (çok önermem) adamı görünce koşmazsan mermilerin saçılmaz.

Premle ben;

Dosya Ekleri

• 24BD42AE-6E78-41E3-8538-C292D1EA1851.png
    24BD42AE-6E78-41E3-8538-C292D1EA1851.png
    155,8 KB · Görüntüleme: 48

CS:GO'da sen parmağını tuştan çektiğin gibi karakter durmuyor hafif bir kayma efekti oluyor sakin bir anda denersen fark edersin zaten ondandır yüksek ihtimalle.

Yeni konular

Geri
Yukarı