CS:GO'da skinli silahlarla daha iyi oynamak

Amogaçi

Hectopat
CS:GO ve Valorant gibi oyunlarda oyunun herkese sunduğu normal silahlarla değil de özelleştirilmiş yani bildiğimiz skin ve başka öğelere sahip olunca oyuncunun oynayış şeklinde değişiklik olduğuna inanıyor musunuz?
Ben inanmayı bırakın bunu bizzat tecrübe ediyorum. Bir profesyonel CS:GO oyuncusundan da bunu yayın sırasında duymuştum. Kendisi de güzel skin veya bıçaklarla oynarken daha fazla öz güven ve şevkle oynandığını, stok silahlara göre daha güzel oynanmaya başlandığından bahsetmişti. Siz buna katılıyor musunuz? Ben stok bıçakla oynarken daha kötü oynuyorum. Elime bir karambit, bayonet falan çektiğimde daha agresif ve güzel vuruşlar yaptığımı fark ediyorum.
Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO ve Valorant gibi oyunlarda oyunun herkese sunduğu normal silahlarla değil de özelleştirilmiş yani bildiğimiz skin ve başka öğelere sahip olunca oyuncunun oynayış şeklinde değişiklik olduğuna inanıyor musunuz?
Ben inanmayı bırakın bunu bizzat tecrübe ediyorum. Bir profesyonel CS:GO oyuncusundan da bunu yayın sırasında duymuştum. Kendisi de güzel skin veya bıçaklarla oynarken daha fazla öz güven ve şevkle oynandığını, stok silahlara göre daha güzel oynanmaya başlandığından bahsetmişti. Siz buna katılıyor musunuz? Ben stok bıçakla oynarken daha kötü oynuyorum. Elime bir karambit, bayonet falan çektiğimde daha agresif ve güzel vuruşlar yaptığımı fark ediyorum.
Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ben henüz tecrübesini yaşamadım ama şahsen inanıyorum. İnsanın ufkunu açıyor gibiler skinler :D

Asiimov ile kill almayı beceremiyorum, o kadar güzel silah ki sadece inceliyorum. O yüzden skin kullanmıyorum. :D

Tabii ki de bu durum var. Xantares'in bile kendi açıklaması var. Bıçak değiştirdiğim anda bütün movementlerim değişiyor oynayış şeklimde gariplik oluyor diye açıklıyor. CS:GO'da kullandığınız bıçağa alışmak movementler'de kesinlikle değişim gösteriyor.

Hocam peki bıçak olsa daha mı iyi oynarsınız? Mesela şöyle bir psikolojide olabilir. "Oyş kardeşim m9 bayonet bıçağım var, vallaha çıkarışı felan bu bıçağa ölürüm." gibi mi?
Alakası yok. O hissi yaşayıp bilmek lazım, bayoneti çektiğinde insana oynanış açısından bir özgüven geliyor. Dediğim gibi bir pro da bu konudan kendi yayınında bahsetmişti.

Geri
Yukarı