CS:GO düşük FPS problemi

NumBAKA

Hectopat
Herkese merhaba. Dün akşam CS:GO oynadıktan sonra bilgisayarı kapadım. CS:GO'da 4:3 genişletilmiş ekranda oynamaktayım. FPS en düşük fazla smoke ve yanıcıda minimum 60 diğer yandan maksimum 130'larda oluyor oyun içinde. Bugün bilgisayarı açtım ve FPS ana ekranda 70'lerde ve oyun içinde 30'lara kadar iniyor. Bu problem bugün oldu ve daha önce hiç böyle bir problemle karşılaşmadım. Ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Denenen yöntemler: Oyunu bugün sildim ve tekrar yükledim. Ancak sonuç halen aynı. Başka oyunlarda nasıl FPS diye bakmak isterim ancak oynadığım ve sahip olduğum tek oyun CS:GO.

Bilgisayarım:
  • Toshiba Satellite L50-B-1N0
  • R7 M260
  • i5-4210U

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende Toshiba Satellite kullanıyorum.
Ben bu videoda anlatılanları yaptım FPS'im arttı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende Toshiba Satellite kullanıyorum.
Ben bu videoda anlatılanları yaptım FPS'im arttı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Maalesef işe yaramadı farklı bir problem var. Bilgisayar kaynaklı bir problem sanırsam. Güncelleme : Ekran kartı driver güncelledim ancak düzelme yok. Kaspersky ile hızlı tarama yaptım sıkıntı çıkmadı ama sorun devam etmekte.
GÜNCEL : Sorunumu format atarak çözmüş bulunmaktayım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı