CS:GO düşük FPS sorunu

Emirinho

Hectopat
Öncelikle herkese selamlar. Laptopumda NVIDIA GeForce GTX 1650 ve AMD Radeon RX Vega 10 olmak üzere 2 ekran kartı bulunmakta. CS:GO oynarken 150-100 FPS arası değerler almaktayım. Ancak ben daha çok olacağını düşünmekteydim. Şu anda ekran kartı olarak RX Vega 10'u mu yoksa GTX 1650'yi mi kullanıyor bilemiyorum. Acaba buna nereden bakabilirim?

Öncelikle herkese selamlar. Laptopumda NVIDIA GeForce GTX 1650 ve AMD Radeon RX Vega 10 olmak üzere 2 ekran kartı bulunmakta. CS:GO oynarken 150-100 FPS arası değerler almaktayım. Ancak ben daha çok olacağını düşünmekteydim. Şu anda ekran kartı olarak RX Vega 10'u mu yoksa GTX 1650'yi mi kullanıyor bilemiyorum. Acaba buna nereden bakabilirim?
Bende de vega8 ve RX560X var ben de valorant da 85-90 fps alıyorum bence benimkide az geliyor ama baktığıma göre oyunda rx560x %99 kullanıyor

Nvidia Denetim Masası > 3D Ayarlarının Yönetilmesi > Program Ayarları > Ekle > csgo.exe > Tercih Edilen GPU: Yüksek Performanslı Nvidia İşlemcisi.

Benim de %99 bir şekilde oyunlarda RX560X la çalıştığına göre RX560X i kullanıyor değil mi ve aranızda AMD kullanan varmı

Geri
Yukarı