CS:GO düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

HaRdPlAyeR17

Centipat
Arkadaşlar ben çoğu FPS artırma videosunu yaptım (olumlu sonuç alınanları) ama hiçbir etki olmuyor. FPS'im 30-20 falan, Driver'ler güncel, ayarlar en düşük. FPS düşmesi çok fazla ayar yaptığım için olabilir mi? Nasıl en az 60 FPS alabilirim? CS:GO’yu silip yüklesem düzelir mi? Nasıl laptoptan en iyi FPS alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben çoğu FPS artırma videosunu yaptım (olumlu sonuç alınanları) ama hiçbir etki olmuyor. FPS'im 30-20 falan, Driver'ler güncel, ayarlar en düşük. FPS düşmesi çok fazla ayar yaptığım için olabilir mi? Nasıl en az 60 FPS alabilirim? CS:GO’yu silip yüklesem düzelir mi? Nasıl laptoptan en iyi FPS alabilirim?
Sistem ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
al ben burdan bi 75 fps kazanmıştım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu adam çok iyi anlatıyor. Her videosunu seviyorum. Herkese öneririm.

Başlatma seçeneklerine -High ve -noubershader yaz.
çoktan yazdım
Bu adam çok iyi anlatıyor. Her videosunu seviyorum. Herkese öneririm.
kanka onu zaten yapmıştım hala 30 fps :/
yapıldı
Cfg kullanarak belki fps'inizi düzeltebilirsiniz bi bakın derim. "Config Generator"
kullanıyorum 30 fps
İşlemci:AMD A6-7310 Amd Radeon R4 Graphics 2.00 Hz Ram 8gb 64 bit Ekran Kartı:Amd Radeon R4 Graphics iyi değil ama 60 fps istiyorum sadece
İşlemci:AMD A6-7310 Amd Radeon R4 Graphics 2.00 Hz Ram 8gb 64 bit Ekran Kartı:Amd Radeon R4 Graphics iyi değil ama 60 fps istiyorum sadece
sisteminizi biz mi tahmin edeceğiz?

Son düzenleme:
Çoktan yazdım.

Kanka onu zaten yapmıştım hala 30 FPS :/

Yapıldı.

Kullanıyorum 30 FPS.

İşlemci: AMD A6-7310 AMD Radeon R4 Graphics 2.00 HZ RAM 8 GB 64 Bit ekran kartı: AMD Radeon R4 Graphics iyi değil ama 60 FPS istiyorum sadece.

İşlemci: AMD A6-7310 AMD Radeon R4 Graphics 2.00 HZ RAM 8 GB 64 Bit ekran kartı: AMD Radeon R4 Graphics iyi değil ama 60 FPS istiyorum sadece.

O ekran kartıyla zor :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı