CS:GO Düşük GPU kullanımı

orhanzaxd

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Windows 10'a geçtiğimden beri CS:GO'da saçma bir şekilde FPS düşüşleri yaşamaya başladım. Normalde 250+ FPS almam gerekirken 150 FPS almaya başladım. İlginç olan kısım ise ister DSR ile 2K'ya alayım ister 800x600'de oynayayım hep aynı FPS'te kalıyor. İşlemci: i5 4460, Ekran kartı: GTX 970.

Ben GTX 1060 6G , Ryzen 5 1600 ile 300 FPS alıyorum. Senin 250+ beklemen saçma bence zaten neredeyse oyunda grafik diye bir şey yok.
Eğer sabit 300 fps alıyorsan oyunun kendi fps sabitlemesini kapatıp öyle bir dene.
Fps kilidini kaldırmak istiyorsan konsola fps_max 0 ve fps_max_menu 0 komutlarını yaz.

XBOX DVR'ı kapattınız mı? Eğer kapatmadıysanız bu makaleden yararlanarak kapatabilirsiniz: Windows 10'da Xbox DVR Nasıl Devre Dışı Bırakılır? - Technopat
Evet kapalı.

Ben GTX 1060 6G , Ryzen 5 1600 ile 300 FPS alıyorum. Senin 250+ beklemen saçma bence zaten neredeyse oyunda grafik diye bir şey yok.
Grafikle alakası yok mevzunun zaten low'da da, high'da da aynı FPS'i alıyorum. FPS çakılı kalmış gibi, hep düşük.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı