CS:GO düzenli olarak rank kasacak arkadaş

Papyrus

Hectopat
Yer
Karaaltan
Daha fazla  
Meslek
İstiyor: Bilgisayar mühendisi
Arkadaşlar CS oyanyan varsa yoldaş'da düzenli olarak rank kasacak arkadaş arıyorum. Kişi seçkin olursa iyi olur yoksa hileciler bayram yapar. Ben seçkin değilim ve yaşım 14. Discord'dan sesli konuşabilirim. 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı bitmesini bekliyorum. Bitince işe girip yeni bilgisayar ve CS:GO'da Prime alacağım. Kolsuzluğum tutmazsa iyi oynarım. Kişi ne kadar fazla rankı varsa o kadar iyi çünkü hile gelme olasılığı düşüyor. Ban yiyen hesabımda guardian 1'dim. Karşıma sürekli mevlana hileciler geliyordu. Bende sinirlenip wallhack ve aimbot açmıştım ve ban yedim. Ve şu an hesap'ta level ve rank kasıp seçkin olmaya çalışacağım. Bu yüzden yoldaş'ta arkadaş arıyorum.

Arkadaşlar CS oyanyan varsa yoldaş'da düzenli olarak rank kasacak arkadaş arıyorum. Kişi seçkin olursa iyi olur yoksa hileciler bayram yapar. Ben seçkin değilim ve yaşım 14. Discord'dan sesli konuşabilirim. 20 yaş altı sokağa çıkma yasağı bitmesini bekliyorum. Bitince işe girip yeni bilgisayar ve CS:GO'da Prime alacağım. Kolsuzluğum tutmazsa iyi oynarım. Kişi ne kadar fazla rankı varsa o kadar iyi çünkü hile gelme olasılığı düşüyor. Ban yiyen hesabımda Guardian 1'dim. Karşıma sürekli mevlana hileciler geliyordu. Bende sinirlenip wallhack ve aimbot açmıştım ve ban yedim. Ve şu an Hesap'ta Level ve rank kasıp seçkin olmaya çalışacağım. Bu yüzden yoldaş'ta arkadaş arıyorum.

Sen seçkin değilsin üstüne hile açıp seçkin adamlarla mi oynamak istiyorsun. Daha nelerr.

Yeni konular

Geri
Yukarı