CS:GO Dust 2 değişiyor !

Umarım olmaz hocam FPS konusunda biraz dertliyim Dust2 de 55 FPS alıyorum ama Cache de 30-40 arası.

Kardeş yaşın başın kaç bilmiyorum ama ben sana şunu söyleyeyim, çıktım dışarı iş buldum çalıştım günde 14-15 saat gerektiği yerde iddia oynayıp topladım sistem kafam rahat, pederin durumu yoksa sorun değil. Demek istediğim hiç bir şey imkansız değildir.

Kardeş yaşın başın kaç bilmiyorum ama ben sana şunu söyleyeyim, çıktım dışarı iş buldum çalıştım günde 14-15 saat gerektiği yerde iddia oynayıp topladım sistem kafam rahat, pederin durumu yoksa sorun değil. Demek istediğim hiç bir şey imkansız değildir.
Belirttiğiniz sürenin beşte biri kadar günlük ders çalışsa gelecekte alacağı FPS' i yükseltir zaten. İnsanları şans oyunlarına yönlendirmenin bir anlamı yok.

Şöyle bir durum da var, Dust II bilindiği gibi hem isminden olsun hem Fas'ta (ya da Filistin) geçiyor olmasından olsun ki çok modern bir görünüm yapamazlar. Fps nin çok değişeceğini sanmıyorum.

Belirttiğiniz sürenin beşte biri kadar günlük ders çalışsa gelecekte alacağı FPS' i yükseltir zaten. İnsanları şans oyunlarına yönlendirmenin bir anlamı yok.
Düşüncen için teşekkür ederim. Yaşım 16 yakında 17 olacağım PC durumuna gelirsek şuanda ki laptobumu zaten zor şartlarda aldım ama yakında yeni PC düşüncem var.

Ben kimseyi şans oyunlarına yönlendirmiyorum, bilip bilmeden yorum atma bana burada canım ? Yazın 3 ay çalıştığım ile sistem topladım geri kalan zamanda 2. Üniversiteyi okuyoruz şimdi insanları tanımadan, verilmek istenen mesajı anlamadan yorum atmayalım iyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı