CS:GO Dust 2 mapının CS 1.6'daki Dust 2'den farkı nedir?

Planett

Attopat
CS 1.6 oynamak istemiyorum artık. CS:GO seçkin alıp başlamak istiyorum yakında. Çoğunlukla Dust 2 oynarım. Sormak istediğim CS:GO Dust 2 ile CS 1.6 Dust 2'nin farkı nedir?

Mesela CS 1.6 Dust 2'de t bölgesinden Tune'le girer girmez, karşı duvardan yani b bölgesinden CT'ler tarıyor duvarı. Daha Tune'le girer girmez can fazla gidiyor. CS:GO'da da böyle mi? CS:GO'da da yine böyle her duvardan geçiyor mu mermi CS 1.6 gibi?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS 1.6 oynamak istemiyorum artık. CS:GO seçkin alıp başlamak istiyorum yakında. Çoğunlukla Dust 2 oynarım. Sormak istediğim CS:GO Dust 2 ile CS 1.6 Dust 2'nin farkı nedir?

Mesela CS 1.6 Dust 2'de t bölgesinden Tune'le girer girmez, karşı duvardan yani b bölgesinden CT'ler tarıyor duvarı. Daha Tune'le girer girmez can fazla gidiyor. CS:GO'da da böyle mi? CS:GO'da da yine böyle her duvardan geçiyor mu mermi CS 1.6 gibi?
Mermi geçişi sadeece tahta kapılardan ve alçı duvarlardan oluyo artık. Bide bazı haritalara özel yerler var.

Mermiler geçmiyor oradan. Üstteki arkadaşın dediği gibi orası da duvarla kaplı. Ayrıca sadece Dust 2 oynamanızı önermiyorum rank kasmak için ve başka harita girerseniz bir şey yapamazsınız. Tadı çıkmıyor sadece D2'de.

Geri
Yukarı