CS:GO Dust 2 Mid AWP Görüşü Kaldırıldı

Asıl olay orada zaten, risk alıyorsun.
CT olduğun halde midden T de düşürebilirsin veya ölürsün.
Sis'den vurmak, adam zıpladığı halde kapıdan vurmak, karşıda AWP'li adam varken ssg ile kafa atıp sevinmek, arkadaşının zıplayıp fake vermesi ve senin çıkıp vurman...
Bu tarz bütün olayları bitirmiş.

Ayrıca info da alınamayacak, mesela tek adam kaldı T takımında, T Base'den B ye dönerken görüp ona göre oynardık, artık mecbur 1 kişi A 1 kişi B kalacak.
Aynen öyle bu oyunda her şey rekabet ve taktik, en heyecanlı kısmı midden risk alarak peeklemekti 🙂

Merhabalar, dün itibarıyla CS:GO yeni bir büyük güncelleme aldı Riptide Operasyonu geldi ve kesinlikle saçma olduğunu düşündüğüm Dust 2 haritasını Dust 2 yapan middle peek artık tarih oldu, Valve'nin bunu Dust 2'yi yavaş yavaş arka planda bırakmasına çabaladığını düşünüyorum ama hala çok büyük bir kitle CS:GO'yu sırf bu harita için oynuyor. Şahsen bende onlardan biriyim, eğer bu Update eski haline gelmezse oyunu bırakmayı düşünüyorum. 2.000 saat oynama sürem var ve çoğu Dust 2 de geçti, Valve'nin sunucuları hala 64 tickrate yaşadığımız yıla göre çok yavaş kalıyor ve sürekli saçma sapan güncellemeler geliyor tavuk skinleri vs. benim düşüncem eğer Valve sunucuları 128 tickrate yapmazsa kaderi FACEIT'e kalacak gibi duruyor şu an CS:GO'yu ayakta tutan zaten FACEIT gibi umarım bundan sonra daha mantıklı güncellemer gelir yoksa CS:GO oynanacak bir oyun olmaktan çıkacak gibi duruyor.
Güle güle!

Eskiden T tarafı nispeten daha kolay bir haritaydı. Tek bir hamle ile bu denge aksi yöne çok şiddetli bir şekilde kaydı. CT için az değil baya kolay harita oldu. Buranın T tarafı de_train haritasından bile daha zor artık. Yeni taktikler lazım.

Türklerin ısrarla vazgeçmediği, %90'ının bundan gayrısını bilmediği bir haritaydı. Sırf dust 2 oynamamak için aylardır solo giriyordum. Hem daha keyifli oluyor hem de toksik olma konusunda zirveye oynayan Türkler'den epey uzak kalıyordum. Eski haline döndürülüp kalitesiz oyuncu kitlesinin bu ahırda kalmasını temenni ediyorum.

Merhabalar, dün itibarıyla CS:GO yeni bir büyük güncelleme aldı Riptide Operasyonu geldi ve kesinlikle saçma olduğunu düşündüğüm Dust 2 haritasını Dust 2 yapan middle peek artık tarih oldu, Valve'nin bunu Dust 2'yi yavaş yavaş arka planda bırakmasına çabaladığını düşünüyorum ama hala çok büyük bir kitle CS:GO'yu sırf bu harita için oynuyor. Şahsen bende onlardan biriyim, eğer bu Update eski haline gelmezse oyunu bırakmayı düşünüyorum. 2.000 saat oynama sürem var ve çoğu Dust 2 de geçti, Valve'nin sunucuları hala 64 tickrate yaşadığımız yıla göre çok yavaş kalıyor ve sürekli saçma sapan güncellemeler geliyor tavuk skinleri vs. benim düşüncem eğer Valve sunucuları 128 tickrate yapmazsa kaderi FACEIT'e kalacak gibi duruyor şu an CS:GO'yu ayakta tutan zaten FACEIT gibi umarım bundan sonra daha mantıklı güncellemer gelir yoksa CS:GO oynanacak bir oyun olmaktan çıkacak gibi duruyor.
Oyunu sırf bunun için oynuyorsan, oynama zaten.

Oyun aslına dönmüş. İlk Dust2 böyleydi zaten. T'nin gereksiz üstünlüğü kalkacak. Lower tunnel fightları artacak.

maxresdefault.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı