CS:GO Dust 2'de kasa düşer mi?

tycho

Femtopat
Daha fazla  
Dust 2 seçkinden kaldırıldı, ben şu an normal Dust 2 veya seçkin Dust 2 girersem kasa düşürebilir miyim?

Yanlış bilgi
Haftada en fazla 2 tane kasa düşürebilirsiniz eğer ki çok şanslı iseniz 3 tane kasa düşebilir. Dust 2 de kasa düşer ayrıca level atlamayla alakası yok tamamen şans faktorü 1 kill alıp bile kasa düşürebilirsiniz.

Hayır. Haftada bir kere kasa düşürme hakkınız var. Bu hak her çarşamba günü sıfırlanıyor.
Hayır haftada sadece 1 defa kasa düşürebilirsiniz.
Öyle mi? Ben geçen hafta 2 defa seviye atladım ikisinde de düştü. Çarşamba günü sıfırlanınca da direk seviye atlar atlamaz düştü. Bugün tekrar seviye atladım ama kasa vermedi.

Haftada en fazla 2 tane kasa düşürebilirsiniz eğer ki çok şanslı iseniz 3 tane kasa düşebilir Dust 2 de kasa düşer level atlamayla alakası yok tamamen şans faktorü 1 kill alıp bile kasa düşürebilirsiniz.

Sistem değişti artık haftada bir kere level atladığınızda kasa düşüyor.

Öyle mi? Ben geçen hafta 2 defa seviye atladım ikisinde de düştü. Çarşamba günü sıfırlanınca da direk seviye atlar atlamaz düştü. Bugün tekrar seviye atladım ama kasa vermedi.

Hocam her çarşamba günü yenileniyor. Oyunun haftası ile bizim haftamız bir değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı