CS:GO E-sporcusu olmak

Çok zor, yanlış hayallere kapılmayın. Okulunuzu bırakmayın sakın, derslerinize asılın. E-sporcu olmak öyle kolay iş değil, herkes olamıyor. Yanlış anlamayın ama boş bir hayal uğruna tüm hayatınızı kaydırabilirsiniz.

E-sporcu olmak istiyorum. Derslerimi bırakmaya hazırım ancak CSe-sporcu hala olma şansım var mı? Yoksa PUBG'de emülatörde çok iyi oynuyorum. Sizce hangisi olabilir? Valorant demeyin, sevmiyorum. R6'da.

Hocam şu an Faceit'te FPL'e çıkıp kendinizi kanıtlarsanız takımlardan teklif alabilirsiniz. NA'VI Junior'da m0nesy nicknameli bir esporcu var ve 15 yaşında. Dediğim gibi kendinizi kanıtlarsanız her türlü takımlardan teklif alırsınız.
Edit1: Bu arada geç diyenler oyun hakkında bir şey bilmiyor. Yaşınız ne kadar erkense o kadar iyi. Oyuncular emekliye ayrılmaya başlıyor. FPL'e çıkmayı başarırsanız ki bu size bağlı. Yaşınızdan dolayı bile teklif alabilirsiniz.

Ona gülmediklerini düşünüyorum. Güldükleri şey "derslerimi bırakmaya hazırım". Diye düşünüyorum.
Dün arkadaşımız derslerimde iyiyim diyordu bence trol başlık.
222.PNG

Önce bir sistemin olacak 240Hz monitörde +300FPS oynayacaksın. Bileğin olacak oyun zekan olacak. CS:GO için FPL'e yükselmen gerek. Üstelik bu oyun muhtemelen sen ben donumuzda bezle gezerken vardı ve şu an e sporcu olan adamlar o zamandan beri bu oyunu oynuyorlardı. Valorant yeni çıktı bunun için daha münasip ama geleceği var mı bilmiyorum.

Ona gülmediklerini düşünüyorum. Güldükleri şey "derslerimi bırakmaya hazırım". Diye düşünüyorum
Hayır bunu her zaman yapıyorlar. Ben biliyorum. Hayatında sürekli oyun oynayıp bir yere geçemeyenler gülüyor. Başkalarının da başarısız olmasını istiyorlar.

Konu sahibine cevabım: Derslerine çalışmasıdır. İlla olacağım diyorsa PUBG Mobile-Emulator boş işler. CS:GO ve LoL’da e-spor’cu ol. PUBG farklı bir oyun, ilk başta oynaman gerekirdi PUBG’yi. PUBG’de gelişmen çok zor olur.

E-sporcu olmak istiyorum. Derslerimi bırakmaya hazırım ancak CSe-sporcu hala olma şansım var mı? Yoksa PUBG'de emülatörde çok iyi oynuyorum. Sizce hangisi olabilir? Valorant demeyin, sevmiyorum. R6 da.
Hayatını derslerini bırakarak karartma.

Bence şu an yaşınız küçük diye yanlış hayallere kapılıyorsunuz. Oyunu rekabet, para için değil zevk için oynayın. Meslek haline getirmeye çalışmayın. Üstelik ha deyince olacak bir olaydan bahsetmiyoruz bu iş için okulunu bırakırsan ve başarısız olursan hayatının sonuna kadar pişmanlıkla yaşarsın. Başarısız olma ihtimalin başarılı olma ihtimalinden daha fazla bunu belirteyim.

Eğer ailen zengin ise e-spor’cu olmayı deneyebilirsin. Fakirseniz derslerine çalış.
e-spor’cu olmak istiyorsan en az 144Hz 1ms monitörün, 300 FPS alan sistemin, iyi ekipmanlar ve internetin gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı