CS:GO ekran donuyor ama oyun devam ediyor

John Worthy

Kilopat
Arkadaşlar PC'ye duzelir diye format attim yine dondu. PSU kaynakli ise neden sadece CS:GO'da oluyor? Anlamıyorum Temp'ler duzgun seviyede her şey iyi ama CS:GO donuyor aga. Her şey guncel anlamadim gitti be kardesim sapitirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya size çok soru soruyorum kusura bakmayın 2-3 ay önceki driveri nasıl indirebilirim benim için çok önemli olduğu için soruyorum bu kadar turnuvalara falan katılacaktık o yüzden
Sikinti degil ustam rahat ol. Simdi Nvidia icin : Advanced Driver Search official NVIDIA drivers.
Amd'yi bilmiyorum ama o da google ile bulursun. Nvidia'da cok basit GPU'yunu seciyorsun zaten tarihleriyle veriyor. Sorunsuz oynadigin bir donemi dusun oyle indir. Bir de bunlardan ayri eger yine devam ederse GPU Driver denemeye devam et. Baktin hepsi olmadi. PC'nin guc kablolarina ara kablolara bak temassizlik var mi diye. En kotu PC'ye full reset at yani Windows Dahil sil. Ben oyle yaptim kac kere ama tabi benim isimi cozen Driver oldu. Simdi en guncel driver sorunsuz calisiyor bende.

Sikinti degil ustam rahat ol. Simdi Nvidia icin : Advanced Driver Search official NVIDIA drivers.
Amd'yi bilmiyorum ama o da google ile bulursun. Nvidia'da cok basit GPU'yunu seciyorsun zaten tarihleriyle veriyor. Sorunsuz oynadigin bir donemi dusun oyle indir. Bir de bunlardan ayri eger yine devam ederse GPU Driver denemeye devam et. Baktin hepsi olmadi. PC'nin guc kablolarina ara kablolara bak temassizlik var mi diye. En kotu PC'ye full reset at yani Windows Dahil sil. Ben oyle yaptim kac kere ama tabi benim isimi cozen Driver oldu. Simdi en guncel driver sorunsuz calisiyor bende.
ben studio diye bir şeyi indiriyorum aralıktaki studio olunca sorun olmaz değil mi

Geri
Yukarı