CS:GO ekran genişletme

Üstte baktığımda strech görüntü istemişsin fakat şimdi Black bar olmasını istiyorsun, hangisini istediğine net bir karar verirsen ona göre yardımcı olacağım.

Kusura bakmayın. Yani benim için adamların kafası büyük olsun ekteki fotoğraftaki gibi hud vs geniş olsun Black bar veya stretch fark etmez.

Kusura bakmayın. Yani benim için adamların kafası büyük olsun ekteki fotoğraftaki gibi hud vs geniş olsun Black bar veya stretch fark etmez.
Black bar modunda ekran sıkışacağı için adamlar daha uzak ve daha küçük görünür ama bu mod sizin crosshaire olan odağınızı artırır. Strech modunda ise adamlar daha geniş bir görüntüye sahip ama normalinden daha hızlı oldukları için alışmanız zaman alabilir. Üyeliğinizden gördüğümde Windows 7 kullandığınızı fark ettim, Windows 7 için nasıl yapılır hiçbir bilgim yok, kusura bakmayın.

Black bar modunda ekran sıkışacağı için adamlar daha uzak ve daha küçük görünür ama bu mod sizin Crosshair'e olan odağınızı artırır. Strech modunda ise adamlar daha geniş bir görüntüye sahip ama normalinden daha hızlı oldukları için alışmanız zaman alabilir. Üyeliğinizden gördüğümde Windows 7 kullandığınızı fark ettim, Windows 7 için nasıl yapılır hiçbir bilgim yok, kusura bakmayın.

Windows 7 olan bilgisayarımdan yazıyorum oyunu oynadığım ve NVIDIA ekran kartı olan bilgisayarım Windows 10.

Windows 7 olan bilgisayarımdan yazıyorum oyunu oynadığım ve NVIDIA ekran kartı olan bilgisayarım Windows 10.
Öyleyse ben şu şekilde yaptım.

1. Aşama: Arama yerine ayarlar yazıp tıklayın.
2. Aşama: Sistem'e tıklayın ve oradan ekran ayarlarına gelin.
3. Aşama: Aşağılara inin ve gelişmiş görüntü ayarlarına tıklayın.
4. Aşama: Görüntü bağdaştırıcısı özelliklerine tıklayın.
5. Aşama: Denetim paneline tıklayın ve ölçeklendirme kısmından "Tam ekrana ölçeklendir" seçeneğini işaretleyin.

Not: NVIDIA Denetim Masasından da ayarlanabiliyor ekran kısmından fakat bende o kısım olmadığı için bilmiyorum, üstte dediğim gibi de ayarlayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı