CS:GO ekran genişletme

Fregat.

Hectopat
Yer
Yerel Disk (C:)
Daha fazla  
Başka bilgisayarlarda ve videolarda görüyorum. Ekran bayağı geniş adamların kafaları olsun vs. bayağı geniş (aşağıya örnek bıraktım) bende bu şekilde nasıl yapabilirim? Zaten 1024X768 oynuyorum. NVIDIA ayarlarından falan bahsediyorum.

Screenshot_20200622-184228.png

AMD için gösterdim:

1. Radeon Software'ın ayarlarına girin
1.PNG

2. Ekran Ayarlarını Seçin
2.PNG

3. Ölçekleme modundan tam paneli seçin.
3.PNG

Oyuna girip 4:3 yaptığınızda tam panele göre boyutlar.
(Her oyunda geçerlidir.En boy oranını koru ayarı ile eski haline döndürebilirsiniz.)

AMD için gösterdim:

1. Radeon Software'ın ayarlarına girin.
Eki Görüntüle 598159

2. ekran ayarlarını seçin.
Eki Görüntüle 598160

3. ölçekleme modundan tam paneli seçin.
Eki Görüntüle 598161

Oyuna girip 4:3 yaptığınızda tam panele göre boyutlar.
(Her oyunda geçerlidir. En boy oranını koru ayarı ile eski haline döndürebilirsiniz.)

Hocam
1) NVIDIA kullanıyorum
2) Bunu zaten biliyorum ama daha geniş bir ekran istiyorum
3) Zaten stratch yani tam ekran oynuyorum xd:

Eğer NVIDIA kullanıyosan masaüstüne sağ tıkla NVIDIA denetim masasına bas soldan masaüstü boyutunu ve konumlarını ayarladan ölçeklendirme altında tam ekrana bas onun altında oyun yazan ayarında işaretini kaldır.

Ayrıca ölçekleme seçeneği konusunda bilgi amaçlı KO.

NVIDIA kontrol panelinde ekran ayarları/gpu scaling kısmı olması lazım. Tam ekrana ölçeklendir seçeneği seçili olması gerekiyor. Ayrıca ölçekleme seçeneği konusunda bilgi amaçlı konuma bakabilirsin; Counter-Strike Black Black Bars için belli bir limit var mıdır? - Technopat Sosyal

Teşekkürler ama onlar zaten açık ve ben bir değişik ayar buldum ve yukarıdan ve aşağıdan 1 parmak kadar kısarak daha da genişletiyor.

Şu anda aşağıdan ve yukarıdan 1 parmak kadar boşluk var hem bunun kalmasını istiyorum hem de Black bars olmasını istiyorum yani özel sığdırma yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz.

Ölçeklednirme yok.
Kare bir ekran yapmak istiyorum her yerde boşluk olsun.
Üstte baktığımda strech görüntü istemişsin fakat şimdi black bar olmasını istiyorsun, hangisini istediğine net bir karar verirsen ona göre yardımcı olacağım..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı