CS GO Ekran Kenarlarında Siyah Şerit Sorunu

Dostum yeterli bilgi vermemisin. Hotkey Res Chsnger'la felan hic ugrasma. Eger tek ekran karti kullaniyorsan Youtube'da ekran karti modelin icin bir suru tam ekrana alma ayarlari var. Eger cift ekran karti kullaniyorsan bana yaz cunku ayni hata benim de basima geldi.

Ben çift ekran kartı kullanıyorum bana yardım eder misin 1 yıldır çözemedim bu konuyu.

@VirtualXSecret Onboard ve Harici ekran kartının markasını söylersen daha yardımcı olabilirim. Benim düzelttiğim PC'de onboard Intel HD 4000, harici Nvidia 610M idi.

Bende Windows 7'de AMD ayarlarından ölçeklemeyi açınca oluyordu. 10'a geçtim ve black bars denilen siyahliklar geldi. Ben 1024x768 ve 1280x768 de oynuyorum. Çözümü kedim buldum.
Önce masaüstünde sağ tıklayıp ekran ayarlarına gel. Sonra ekran çözünürlüğünü istediğine ayarla. Sonra oyuna gir ve masaüstüne yaptığın çözünürlüğü yap. Altından "Tam Ekran Penceleri" ayarını seç ve tamamdır. Oyun artik tam erkan. Pencereli kelimesi seni yanıltmasın oyun tamamen tam ekran oluyor yapınca görürsün zaten.

@VirtualXSecret Onboard ve Harici ekran kartının markasını söylersen daha yardımcı olabilirim. Benim düzelttiğim PC'de onboard Intel HD 4000, harici Nvidia 610M idi.

Bende Windows 7'de AMD ayarlarından ölçeklemeyi açınca oluyordu. 10'a geçtim ve black bars denilen siyahliklar geldi. Ben 1024x768 ve 1280x768 de oynuyorum. Çözümü kedim buldum.
Önce masaüstünde sağ tıklayıp ekran ayarlarına gel. Sonra ekran çözünürlüğünü istediğine ayarla. Sonra oyuna gir ve masaüstüne yaptığın çözünürlüğü yap. Altından "Tam Ekran Penceleri" ayarını seç ve tamamdır. Oyun artik tam erkan. Pencereli kelimesi seni yanıltmasın oyun tamamen tam ekran oluyor yapınca görürsün zaten.

İkinizde saolun . Ancak her türlü çözümü denediğime rağmen windows 10 da olmuyor . Windows 8 yapıcam bugün bilgisayarımı.

İkinizde saolun . Ancak her türlü çözümü denediğime rağmen windows 10 da olmuyor . Windows 8 yapıcam bugün bilgisayarımı.
Ben de Windows 10 kullanıyorum. Dediğimi anlamadın sanırım. Çünkü bu dediğim yöntemle 5-6 aydır black barsla oynayan arkadaşımı tam ekrana geçirdim. Adımları tek tek dene istersen bir daha yazayım.

Hatta eve gidince fotoğraf çekerim istersen.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı