R9 280X CS: GO Siyah Ekran Sorunu

EldritchArrowTR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba yeni bir sistem topladım. Sürücüleri falan yükledim. Windows 8.1.1 kullanıyorum.
Donanımım:
  • İ5 4590
  • R9 280X
  • 8GB Ram
  • 120GB Samsung SSd
  • 1TB WD Blue
Minecraft'ı denedim çalıştı fakat CS:GO'da Valve logosu gelmeden olan siyah ekran öyle kalıyor.

Yardım.

Büyük ihtimal Counter Strike korsan yanılıyormuyum ? :)
Hayor orjinal Steam'den. Asla korsan oyun kullanmamışımdır. Neyse dediğim gibi Valve logosu gelmeden ekran siyah ve boş öyle kalıyor. Mönitörüm P2270HD,biraz eski. Donanımım:
  • i5 4590
  • R9 280X
  • 120GB SSD Evo
  • 1TB WD Blue
  • Z97 PC Mate
Acaba geçenlerde Firewall yüklemiştim ondan dolayı mı? İzin vermek için bana sormuştu hatta Comodo Firewall CS:GO için bende izin vermiştim. Sonra son bir izin daha istedi ona izin ver demeden oyun açlıdı. Siyah ekran kaldı öyle bilgisayarı yaniden başlatmak zorunda kaldım. Firewall da bi daha sormadı, zaten CS:GO da açılmadı. Acaba ondan dolayı olmuş olabilir mi?Nasıl düzeltebilirim bu sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Comodo Firewall'den kaynaklanabilir.
Sandbox Görevleri kısmına gelip "Sandbox Sıfırla" butonuna tıklayın.
Gelişmiş ayarları açın. Dosya değerlendirme bölümünden "Güvenilir Dosyalar"a girin. Ekle kısmından CS GO ve yardımcı uygulamalarının bulunduğu dizinleri ekleyip güvenli olarak ekleyin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı