CS:GO ekranda yazılar bozuk

mssfxwas

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. NVIDIA ekran kartından AMD'ye geçtim Full. Az önce CS:GO'yu yükleyip girdim. Hep kendi oynadığIM 1280x1024 ayarlarda görüntünün bozuk olduğunu fark ettim. Sanki monitördeki süper netlik ayarının açık hali gibi oldu. Nedenini ve çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Nvidia Denetim Masası'na git. Görseldeki gibi PC kategorisi altından doğal çözünürlüğü (en üstteki doğal/native olandır) ve sağ taraftan Hertz'i seç. Değişiklikleri kaydet butonuna bas. Muhtemelen bu işine yarar.

4:3 görüntüyü ekrana genişletmek içinse "Masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla" sekmesine git, görüntü ölçeklendirmesini tam panel yap.

1689612694551.png

NVIDIA Denetim Masası'na git. Görseldeki gibi PC kategorisi altından doğal çözünürlüğü (en üstteki doğal/native olandır) ve sağ taraftan Hertz'i seç. Değişiklikleri kaydet butonuna bas. Muhtemelen bu işine yarar.

4:3 görüntüyü ekrana genişletmek içinse "masaüstü boyutunu ve konumunu ayarla" sekmesine git, görüntü ölçeklendirmesini tam panel yap.

Eki Görüntüle 1865760

AMD geçtim şu anda yazıda belirttiğim gibi.

Ekran görüntüsü atabilir misin?
Neyin görüntüsünü atıyım. Oyunu çekip atarsam belli olmuyor denedim

Devre dışında
Peki açıp deneyebilir misin? %60 tavsiye ederim. Bu olmazsa Maksimum Mozaik Döşeme Seviyesi ayarını x64'de çekip deneyebilirsin. Ancak bu ayarı AMD kartlar için x16'nın üstünde kullanılmasını tavsiye etmem, deneme amaçlı x64'ü seçeceğin için sorun olmaz.

Bir de önceki ekran kartınla şimdiki ekran kartın nedir?

Önceki kartım GT1030. Şu an ki RX7600. Dediklerinizi deneyeceğim.

Peki açıp deneyebilir misin? %60 tavsiye ederim. Bu olmazsa maksimum mozaik döşeme seviyesi ayarını X64'te çekip deneyebilirsin. Ancak bu ayarı AMD kartlar için X16'nın üstünde kullanılmasını tavsiye etmem, deneme amaçlı X64'ü seçeceğin için sorun olmaz.

Bir de önceki ekran kartınla şimdiki ekran kartın nedir?

Maalesef aynı hocam.

Geri
Yukarı