CS:GO ekranda yazılar bozuk

mssfxwas

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. NVIDIA ekran kartından AMD'ye geçtim Full. Az önce CS:GO'yu yükleyip girdim. Hep kendi oynadığIM 1280x1024 ayarlarda görüntünün bozuk olduğunu fark ettim. Sanki monitördeki süper netlik ayarının açık hali gibi oldu. Nedenini ve çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Anladım. Ekran kartı sürücüsünü eksik gördüm. Basit kurulum yapılmış. DDU ile şimdiki sürücüyü kaldırıp son sürüm WHQL olanı Full ınstall olarak indirebilir misin?

WHQL olanı indirip geri döneceğim hocam.

Maalesef sorun devam ediyor.

Son düzenleme:
WHQL olanı indirip geri döneceğim hocam.

Maalesef sorun devam ediyor.
Peki oyun esnasında bir görüntü paylaşır mısın? Ekran görüntüsü yerine düz monitörün fotoğrafı olursa daha anlaşılır olur çünkü sorunun ne olduğu da çok anlaşılır olmadığı için belli özellikler üzerinden yönlendirme yapabiliyorum.

20230718_000113.jpg

Tam anlaşılabilir mi bilmiyorum ama bu şekilde yazılar hiç okunabilir değil.

Eki Görüntüle 1866129

Tam anlaşılabilir mi bilmiyorum ama bu şekilde yazılar hiç okunabilir değil.
Görüntüde bir sorun göremiyorum. Şahsen 20 inçten 27 inçe geçtiğimde benzer bir durumla karşılaştım. 20 inç olan 1600x900'dü, 27 olan ise 1920x1080. Geçmişten gelen alışkanlık, CS: GO'yu 1280x960'ta oynuyordum ama 27 inçe geçtiğimde görüntü bayağı bulanık, çamur gibiydi. Kendim elle 1440x1080 çözünürlüğünü ekledim ve görüntü bayağı bir iyileşti. Önceki ekran kartında durum nasıldı bilmiyorum ama dediğim gibi, görüntü olması gerektiği gibi gözüküyor. Neticede çözünürlük 1280x1024.

Peki hangi monitörü kullanıyorsun? Belki monitör ayarların sıfırlanmış olabilir. Eğer Radeon Görüntü Keskinleştirme işine yaramadıysa monitör menüsünden keskinleştirmeyi artırabilirsin.

Geri
Yukarı