CS:GO ekranda yırtılma sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

coldcristal

Centipat
Merhaba yaklaşık 6 ay önce donanım arşivinin yayınladığı DADG2 adlı sistemi aldım yanında da ViewSonic 23.6" VX2458-MHD 144Hz 1ms 2xhdmı DVI isimli monitörü aldım aldığımdan beri monitörde bir dengesizlik, dayanıksızlık vardı ama idare edilebilecek düzeydeydi her neyse asıl konuya geleyim ekranımda yırtılma var ancak bu rekabetçi atarken değil de daha falza oyuncu bulunan topluluk sunucularında oluyor. Ve videodada görebileceğiniz gibi serbest kameradayken aşırı derecede oluyor. Çözümünü bir türlü bulamadım FreeSync aç dediler açtım ekran kartının Driver'ini güncelle dediler güncelledim ama ... Anlayacagınız uzere son çare olarak buraya yazıyorum monitörümdemi sıkıntı var ekran kartımdamı bilemiyorum belki aramızda bu durumdan anlayan bir arkadaş vardır. Eklemeyi unutmuşum masaüstünde böyle bir problemim yok.
Streamable bu videodan durumu anlayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

hocam şu konuda "BrainHacker" adlı kullanıcının altlarda bir yorumu var bakar mısınız ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sevgili Recep Bey de bununla ilgili uzun zaman önce bir video paylaşmış

Geri
Yukarı