CS:GO eline bıçak aldığında aim titremesi

Altay10

Hectopat
Daha fazla  
Öncellikle merhaba bu sorun sadece eline bıçağı aldığında var ve normal bıçağı aldığında hiçbir sorun yok ancak Shadow dagger bıçağını eline alınca aim garip bir şekilde titriyor. Ne yaptıysam çözümünü bulamadım. Aim titreyince ilk başta fareden kaynaklı sandım ama oyunun normal bıçağını seçince sorun düzeliyor. Titremenin videosu,

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Gölge hançerlerin animasyonu ile alakalı bir durum, bilerek ve isteyerek yapılmış. Yeri bıçaklarsanız o zaman da titriyor diye biliyorum.

Bıçağı alalı ortalama 1 ay olacak ilk aldığımda bir sıkıntısı yoktu sonradan aimin titremesi ortaya çıktı bundan önce başka bir Shadow dagger vardı onda da sıkıntı çıkmamıştı garip geldi aimin titremesi.

Bıçağı alalı ortalama 1 ay olacak ilk aldığımda bir sıkıntısı yoktu sonradan aimin titremesi ortaya çıktı bundan önce başka bir Shadow dagger vardı onda da sıkıntı çıkmamıştı garip geldi aimin titremesi.
Hocam farkındaysanız aim sabit ekran sallanıyor. Aim titremesi yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyada bakarsanız aynı ekran sallanması mevcut. Bıçağın animasyonu belli ki. Beğenmediyseniz pazarda değerlendirebilirsiniz.
2015 tarihli video bu.

Daha önce oynadığımda hiç aim titrememişti yaklaşık 1-2 hafta kadar önce bu sıkıntıyla karşılaştım. Bu titremeden dolayı oyunu bıraktım ow da nova 1'in biri bu animasyonu görüp hile sanıp banlarsa diye normal bir şey ise güzel benden kaynaklı bir sorun sanmıştım.

Oyun ile alakalı, bir sorun yok. O bıçağa istenerek öyle bir animasyon verilmiş. Elinize aldığınız zaman ekran bıçağa göre sallanıyor.

Geri
Yukarı