CS:GO Envanter İtem Fiyatları

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar CS:GO'da ölüm maçlarından aldığım itemler var.

bandicam 2020-05-19 11-03-34-019.jpg

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz envanterdeki her şeyi satmayı düşünüyorum ama bende olan itemler Dolar fiyatı gözüküyor ama cüzdanın para birimi TL. Size sorum şu an bendeki itemlerin hepsinin toplamı 1.16$ ve ben bunları satarsam cüzdanıma 1.16 TL mi gelecek? Yoksa doların bugünki fiyatı 6.88 olduğu için 1.16 X 6.88=7.98 TL mi gelecek? Bu arada ben 20 levelim ve 21 levelde seçkin hesap olunca ölüm maçı sonunda drop düştüğünde daha pahalı drop mu düşer? (Şu ana kadar en pahalı 0.20$ ump skini düştü). Cevaplarınız için teşekkürler.

Arkadaşlar CS:GO'da ölüm maçlarından aldığım itemler var.

Eki Görüntüle 567263

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz envanterdeki her şeyi satmayı düşünüyorum ama bende olan itemler Dolar fiyatı gözüküyor ama cüzdanın para birimi TL. Size sorum şu an bendeki itemlerin hepsinin toplamı 1.16$ ve ben bunları satarsam cüzdanıma 1.16 TL mi gelecek? Yoksa doların bugünki fiyatı 6.88 olduğu için 1.16 X 6.88=7.98 TL mi gelecek? Bu arada ben 20 levelim ve 21 levelde seçkin hesap olunca ölüm maçı sonunda drop düştüğünde daha pahalı drop mu düşer? (Şu ana kadar en pahalı 0.20$ ump skini düştü). Cevaplarınız için teşekkürler.
Mesela arkadaşıma ilk level atladığında "P250 Franklin" düştü, fiyatı ise 25TL gibi bir fiyattı. Ben de "AWP Graphite" düşürdüm o zamanlar (2017) fiyatı 45 dolardı satmıştım.

İtemlerini sattığında dolar ile çarpılıp elde edilen fiyatın biraz aşağısı gelecek kur farkıda var pazarda. Seçkin olunca veya daha yüksek level olunca gelen itemler tamamen rastgale oyunda 1000 dolarlık itemde düşebilir ki videoları var 1 kuruşluk itemde düşebilir.
Mesela örnek olarak Dragon lore gibi item düşüren kişiler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı