CS:GO eşyası takas ile nasıl paraya çevrilir?

Emre Aktaş04

Decapat
Daha fazla  
Byn*g*meden başka bir şekilde takas etmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim byn*g*me çok fazla komisyon alıyor da başka bir yöntemi yok mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Satış yapacaksanız , paraya çevirme kısmında alternatifler kısıtlı. Yüz yüze satış yaşadığınız şehre göre denenebilir veya itemsatis diye bir site vardı sanırım oraya bakabilirsiniz ama hesap doğrulaması olmazsa orada da komisyon çok yüksek.

Satış yapacaksanız , paraya çevirme kısmında alternatifler kısıtlı. Yüz yüze satış yaşadığınız şehre göre denenebilir veya itemsatis diye bir site vardı sanırım oraya bakabilirsiniz ama hesap doğrulaması olmazsa orada da komisyon çok yüksek.
hmm anlıyorum komisyonlar aşırı yüksek belki takas yapabileceğim başka bir site falan varsa diye sormak istedim teşekkürler

Hocam selam. Elinizdeki öğeler nedir? Tabii kesin olmamak ile birlikte, belki site ( komisyon ödemesi olmadan anlaşabilir, öğelerinizi alabilirim. :)

stattrak™ AK-47 | seçkin yapım eskimiş ve​

stattrak™ M4A1-S | kabus savaş görmüş ikisinin fiyatı 321 TL civarında steamde​

hocam itemler fena değil ne diyorsunuz ve stickerlı ikiside

yani oynamak içinde alabilirsiniz yada uygun fiyata anlaşabiliriz sizde steamden satar oyun falan başka birşeyde alabilirsiniz

bu arada ark kodum
1656077855246.png

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    179,2 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

stattrak™ AK-47 | seçkin yapım eskimiş ve​

stattrak™ M4A1-S | kabus savaş görmüş ikisinin fiyatı 321 TL civarında steamde​

hocam itemler fena değil ne diyorsunuz ve stickerlı ikiside

yani oynamak içinde alabilirsiniz yada uygun fiyata anlaşabiliriz sizde steamden satar oyun falan başka birşeyde alabilirsiniz

bu arada ark kodum Eki Görüntüle 1430179
Ekliycem hocam sizi Steam'den. !RekLiii ismim. :)

Hocam ekleyemiyorum, daha doğrusu bulamadım profilinizi. Tekrar tekrar denedim ama olması maalesef. :(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı