CS:GO Faceit AC ile açılmıyor

egemen.tchnpt

Centipat
CS:GO'yu normade açabiliyorum ama Faceit AC ile birlikte açılmıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu bir inceleyin, yardımcı olursanız sevinirim.
Windows Update'leri ve Driver güncellemelerinin hepsi yapılı

Son düzenleme:
Arkadaşlar çözen yok mu format attım yine olmadı.w10 kullanıyorum csgo çalışıyor sorun yok kapatıp ac ile birlikte çalıştırdığımda csgo açılmıyor siyah bir ekran geliyor kapanıyor

Bu, güvenlikle alakalı gelen güncellemeden kaynaklanıyor sanırım. Faceit AC açıkken CS:GO'nun resmi sunucularına bağlanamıyorsunuz. Ama siyah ekran olma durumunu ilk kez duyuyorum. Faceit AC açtıktan sonra CS'yi açtığınızda mı oluyor yoksa CS açıkken Faceit AC açtığınızda mı oluyor?

ilk önce anti cheati açıyorum ardından csgo ya tıklıyorum açmıyo oyunumda vb windows sürümümde grafik sürücülerinde sıkıntım yok oyunu anti cheati açmadan açtığımda açılıyor oyunda bişey yok 2 kez format attım fakat yine işe yaramadı

ilk önce anti cheati açıyorum ardından csgo ya tıklıyorum açmıyo oyunumda vb windows sürümümde grafik sürücülerinde sıkıntım yok oyunu anti cheati açmadan açtığımda açılıyor oyunda bişey yok 2 kez format attım fakat yine işe yaramadı
çözebildiniz mi ?

Geri
Yukarı