CS:GO Faceit Anticheat Lost Connection Hatası

MrWipeR

Decapat
Faceit bir kaç gündür altta yazdığım hatayı veriyor. Anticheat açık oyuna giriyorum girdikten bir kaç dakİka sonra Anticheat Lost Connection diyor ve oyundan atıyor. Kapatıp açıyorum, oyuna tekrar alıyor ama 1 dk sonra tekrar atıyor. Üstelik oyunda 160 üstü ping ile oynatıyor. Yardımcı olur musunuz lütfen?

we are still getting reports that some selected areas are having issues. please do not queue to play unless you are able to see friends list and images in the csgo game or you risk taking a temporary ban.

383595

Son düzenleyen: Moderatör:
Yavuz bey merhaba. Faceit ile karşılaşmaya girerken seçtiğiniz sunucuda sağlıklı bir bağlantı sağlayamadığınız için bu hatayı alıyorsunuz muhtemelen. Sunucu size uzak bir sunucu olduğu ping değerlerinizde bu sebepten yüksek. Sağlıklı bağlantı sağlayamadığınız durumlarda seçim yaptığınız maça katılmayın.

Merhabalar Fatih Bey. Öncelikle cevap yazma nezaketiniz için teşekkür ederim. Benim sorunum ping değil anti cheat hatası . konuya bu açıdan yaklaşırsanız sevinirim .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı