CS:GO FACEIT Premium takım arkadaşı aranıyor

Oğuzhan Yağmur

Hectopat
Arkadaşlar 5 Level'im, FACEIT Premium satın aldım. En az 5 Level olan arkadaşlarla birlikte 10 Level yolculuğuna çıkmak istiyorum. Mm'de Supreme'im. 3-4 map oynuyorum genelde dust2, mirage, Inferno, cache tarzı ama ilerleyen zamanlarda daha da tecrübe edindikçe diğer mapleri de bana öğretirsiniz veya beraber öğreniriz. Genel olarak biliyorum zaten ama infolarda sıkıntı olabiliyor. En önemlisi toxic olmayan, arkadaş canlısı ve anlayışlı insanlarla beraber 10 Level yolunda kasmak isterim. Şimdiden anlayışınız için çok teşekkürler. Hesabımı aşağıya bırakıyorum iyi günler:

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam profiliniz "-rep" dolu, herkes size saydırmış. Ayrıca hile diyenler, "VAC incoming" yazanlar var :D. Pek sağlam birine benzemiyorsunuz açıkçası. Zaten FACEIT oynamıyorum ama denk gelince görüş belirtmek istedim.

Arkadaşlar 5 Level'im, FACEIT Premium satın aldım. En az 5 Level olan arkadaşlarla birlikte 10 Level yolculuğuna çıkmak istiyorum. Mm'de Supreme'im. 3-4 map oynuyorum genelde dust2, mirage, Inferno, cache tarzı ama ilerleyen zamanlarda daha da tecrübe edindikçe diğer mapleri de bana öğretirsiniz veya beraber öğreniriz. Genel olarak biliyorum zaten ama infolarda sıkıntı olabiliyor. En önemlisi toxic olmayan, arkadaş canlısı ve anlayışlı insanlarla beraber 10 Level yolunda kasmak isterim. Şimdiden anlayışınız için çok teşekkürler. Hesabımı aşağıya bırakıyorum iyi günler:

Hocam adamların cinsel organ atmasını sağlayacak ne yaptınız?

Hocam profiliniz "-rep" dolu, herkes size saydırmış. Ayrıca hile diyenler, "VAC incoming" yazanlar var :D. Pek sağlam birine benzemiyorsunuz açıkçası. Zaten FACEIT oynamıyorum ama denk gelince görüş belirtmek istedim.
Hocam cidden"-rep" ile dolu profiliniz, hile mi kullanıyorsunuz ?
Bana da çok yazıldı 2 sayfa -rep var ama hiç bir zaman hile kullanmadım "öyle vuruş mu olur hile bu" diyenler yazıyor genellikle neden bu kadar kafaya taktınız ki hem 9 Level'im faceitte 350m maçım çoktan report yerdim.

Her profilinde -rep yazan hile mi kullanıyor arkadaşlar? :D
Faceit'de uzun süre oynayıp MM'de tokatlamış milleti, ondan yazmışlardır. :)

Diğer hesaptan bu hesaba geçtim diğerinde 4700k küsur saatim var, mm de bu tarz insan çok hemen ağlıyorlar o yüzden bunları çok umursamamak gerektiğini düşünüyorum.
Bana da çok yazıldı 2 sayfa -rep var ama hiç bir zaman hile kullanmadım "öyle vuruş mu olur hile bu" diyenler yazıyor genellikle neden bu kadar kafaya taktınız ki hem 9 Level'im faceitte 350m maçım çoktan report yerdim.
+sonsuz :)
Her profilinde -rep yazan hile mi kullanıyor arkadaşlar? :D
Faceit'de uzun süre oynayıp MM'de tokatlamış milleti, ondan yazmışlardır. :)
Faceitte daha 29-30 maçım var ama evet mm gerçekten çok oynadım diğer hesabımda 4700k küsür saat var ve full mm takıldım🤦

@Oğuzhan Yağmur dostum selamlar akşam saat 19:00 civarı geliyorum seni eklesem beraber girer miyiz? Globalim normalde ama supa düştüm hile yüzünden bu akşam Premium alacağım senin için uygunsa da beraber gireriz.

Geri
Yukarı