CS:GO farklı hesapta açılan hile asıl hesabı etkiler mi?

murat45654

Hectopat
Kek günü
Merhaba ilk önce şunu söyleyeyim hesabım V.A.C yemedi. Ben sadece aklımda olan bir soruyu sormak istiyorum bilen birisi yardımcı olursa sevinirim. Ben CS:GO'da HvH serverında eğlenmek için fake bir hesap açtım ve orada spin bot ile hilelerle vs attım. Sunucu VAC ile korunuyordu. O sunucudan çıktım ve ana hesabıma hilesiz bir şekilde girmek için oyun dosyalarının bütünlüğünü Steam aracılığı ile kontrol ettim. Hileyi ana hesabımda hiçbir şekilde kullanmadım ve ana hesabımda oynarken arka planda açık değildi. Soruma gelecek olursak ana hesabımda herhangi bir şekilde sorun ortaya çıkar mı? (Bu olay olalı 6 aydan fazla oldu ve ana hesabımdan 1 defa topluluk sunucusu girdim, sonra bilgisayarıma format attım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir videoda hilecilerin tüm CS:GO'ya HvH yaymaya çalıştığını duymuştum.
Seçkin olmayan hesap ile Valve'nin kendi sunucularına girerseniz zaten kendinizi bir HvH savaşının ortasında bulursunuz. HvH sunucuları dışında hile kullanmanın eziklik olduğunu düşünüyorum. Zaman zaman vakit geçirmek için HvH sunucusuna girip müzik ile oynadığım oluyor inanın bana çok keyifli.

Seçkin olmayan hesap ile Valve'nin kendi sunucularına girerseniz zaten kendinizi bir HvH savaşının ortasında bulursunuz. HvH sunucuları dışında hile kullanmanın eziklik olduğunu düşünüyorum. Zaman zaman vakit geçirmek için HvH sunucusuna girip müzik ile oynadığım oluyor inanın bana çok keyifli.
Eh en azından HvH olunca hile kullanmayan oyunculara haksızlık olmuyor.

Şimdi Ultra zekamı kullanarak şunu yapacağım. Eski meajlarından Steam hesabını bulup seni banlatacağım. Steam hesabı: Diye yazacaktım fakat arkadaş yeni hesap açmış. Bir daha hile kullanma.

Artı -1 Eksi
Boş duyar kasmayın hvh sunucusunda fake bir hesapta açtım hileyi ana hesabımda ve rekabetçide asla kullanmadım lütfen mesajı okumadan linç etmeye çalışmayın
Mesajı okumdan neden yorum yapıyorsun oraya yazdım hvh sunucusunda hilelere karşı açtım yani resmi bir Valve sunucusunda değil bilmeden etmeden yorum yapmak için yorum yapma

Yeni konular

Geri
Yukarı