CS:GO farklı hesapta açılan hile asıl hesabı etkiler mi?

murat45654

Hectopat
Merhaba ilk önce şunu söyleyeyim hesabım V.A.C yemedi. Ben sadece aklımda olan bir soruyu sormak istiyorum bilen birisi yardımcı olursa sevinirim. Ben CS:GO'da HvH serverında eğlenmek için fake bir hesap açtım ve orada spin bot ile hilelerle vs attım. Sunucu VAC ile korunuyordu. O sunucudan çıktım ve ana hesabıma hilesiz bir şekilde girmek için oyun dosyalarının bütünlüğünü Steam aracılığı ile kontrol ettim. Hileyi ana hesabımda hiçbir şekilde kullanmadım ve ana hesabımda oynarken arka planda açık değildi. Soruma gelecek olursak ana hesabımda herhangi bir şekilde sorun ortaya çıkar mı? (Bu olay olalı 6 aydan fazla oldu ve ana hesabımdan 1 defa topluluk sunucusu girdim, sonra bilgisayarıma format attım.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun olacağını düşünmüyorum. Hile kullandığınız hesabınza Steam Guard eklemeyin yoksa ana hesabınızda ban yer.
Bu arada neden hile kullanıyorsunuz?
Hilelere karşı hile ile savaşıyorsunuz. Aslında tamamen farklı bir oyun modu diyebilirim gayet eğlenceli. HvH olarak geçiyor internetten bakabilirsiniz. Hilesi iyi olan ve pozisyon almayı bilen savaşı kazanıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorun olacağını düşünmüyorum. Hile kullandığınız hesabınza Steam Guard eklemeyin yoksa ana hesabınızda ban yer.

Hilelere karşı hile ile savaşıyorsunuz. Aslında tamamen farklı bir oyun modu diyebilirim gayet eğlenceli. HvH olarak geçiyor internetten bakabilirsiniz. Hilesi iyi olan ve pozisyon almayı bilen savaşı kazanıyor.
Bir videoda hilecilerin tüm CS:GO'ya HvH yaymaya çalıştığını duymuştum.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı