Çözüldü CS:GO FPS 20'ye kilitleniyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Benim bir sorunum vardı. CS:GO oynarken ara sıra FPS aniden 20'ye kilitleniyordu. Hatalı güncellemeden kaynaklı olabıleceği FPS'yi 300'e sabitlemem söylendi yaptım. Ama sorun devam ediyor. Dün oyuny silip yükleyeyim dedim. Sildim yüklerken disk yazma hatası verdı. Diski en iyi duruma getirdim sonra olay görüntüleyicisine baktım. Distributedcom uyarısı veriyordu. Bu uyarıyla alakası olabilir mi? Olabilirse donanımsal mıdır? Cihaz daha yeni garantisu var donanımsalsa Vatan Bilgisayar'a götüreceğim. Eğer bu uyarıyla alakası yoksa neyden kaynaklı olabilir bunlar? FPS 20'ye kilitlenme olayını CS'de yaşıyorum sadece. Disk yazma hatasınıda aynı şekilde sadece CS:GO'da yaşadım. Teşekkürler.

Çözüm
Bu bazen ekran kartı ayarlarından oluyor. AMD ekran kartlarında Radeon settings üzerinden chill mode ayarını kapatırsanız muhtemelen düzelir.

Kartım NVIDIA ve ekran kartı ayarlarında öyle bir şey yok hepsi tamam ve sadece CS'de oluyor zaten.:/
Sorunu yüksek olasılıkla çözdüm sorunu. Kesin değil. Ama ben yine de çözüm yolunu yazayım. Oyunu kaldırın. Sonra steam>apps>common klasöründen Counter-Strike global offensive dosyasını silin. Sonra oyunu tekrardan indirin. :) bu kadar.
oyunu V-Sync değerinin altındaki bir değerde FPS sabitlemesi yapamazsın zaten. 20 civarlarında dolaşması ayrı olur 19 FPS de kalması ayrı olur hangisini yaşıyorsun?

oyunu V-Sync değerinin altındaki bir değerde FPS sabitlemesi yapamazsın zaten. 20 civarlarında dolaşması ayrı olur 19 FPS de kalması ayrı olur hangisini yaşıyorsun?
60 FPS in altına sabitlenemeyeceğini biliyorum zaten.
Ara sıra aniden 19 FPS sabit oluyor. Ana menüye çıkıp girmeden düzelmiyor.

Bu bazen ekran kartı ayarlarından oluyor. AMD ekran kartlarında Radeon settings üzerinden chill mode ayarını kapatırsanız muhtemelen düzelir.

Kartım NVIDIA ve ekran kartı ayarlarında öyle bir şey yok hepsi tamam ve sadece CS'de oluyor zaten.:/
Sorunu yüksek olasılıkla çözdüm sorunu. Kesin değil. Ama ben yine de çözüm yolunu yazayım. Oyunu kaldırın. Sonra steam>apps>common klasöründen Counter-Strike global offensive dosyasını silin. Sonra oyunu tekrardan indirin. :) bu kadar.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı