CS:GO FPS düşmesi ve anlık donma

moomettekin

Decapat
Daha fazla  
Merhaba,

Öncelikle sorunum CS:GO'yu oynarken bir andamin 3-5sn Max 10-15sn ekranım donuyor sonra zaten ölmüş oluyorum veya işte oyun devam ediyor ama bu sırada mesela yerde ölü olan biri varsa onun bedeni ayağa kalkıyor ve tekrar düşüyor. Bu problem genelde Map'in o gün hiç gitmediğim bir yerinde oluyor veya bazen herhangi bir yerde silah ateşlediğimde oluyor. Ben uzun zamandır CS:GO oynayan biri olarak son 2 3 aydır bu problemi yaşıyorum çok fazla araştırdım ve çok fazla şeyi denedim.

Cl_forcepreload 1 kodu girili.
Sürücülerim güncel.
Windows'um güncel.
belki biraz kasam tozlu olabilir.
Başlatma seçeneklerim: -high -nojoy -novid +mat_queue_mode -2 -threads 4 -ticrate 128 -nod3D9ex -nod3D9ex1 +cl_forcepreload 1 +logaddress_add 1

Sistemim:
AMD A320M Pro VD s
8 GB 2400MHz DDR4 RAM.
MSI GTX 1050 Ti Dual fan.
500GB SSD (ama oyun oraya yüklü değil)
2TB HDD.

Merhaba,

Öncelikle sorunum CS:GO'yu oynarken bir andamin 3-5sn Max 10-15sn ekranım donuyor sonra zaten ölmüş oluyorum veya işte oyun devam ediyor ama bu sırada mesela yerde ölü olan biri varsa onun bedeni ayağa kalkıyor ve tekrar düşüyor. Bu problem genelde Map'in o gün hiç gitmediğim bir yerinde oluyor veya bazen herhangi bir yerde silah ateşlediğimde oluyor. Ben uzun zamandır CS:GO oynayan biri olarak son 2 3 aydır bu problemi yaşıyorum çok fazla araştırdım ve çok fazla şeyi denedim.

Sürücülerim güncel.
Windows'um güncel.
Belki biraz kasam tozlu olabilir.
Başlatma seçeneklerim: -high -nojoy -novid +mat_queue_mode -2 -threads 4 -ticrate 128 -nod3D9ex -nod3D9ex1 +cl_forcepreload 1 +logaddress_add 1

Sistemim:
AMD A320M Pro VD s
8 GB 2400MHz DDR4 RAM.
2TB HDD.

Bende aynı sorunu yaşıyorum dünden beri. 2 gün önce böyle bir şey yoktu. Bende de 1050 Ti var.

Merhaba,

Sürücülerim güncel.
Windows'um güncel.
belki biraz kasam tozlu olabilir.

Sistemim:
AMD A320M Pro VD s
8 GB 2400MHz DDR4 RAM.
2TB HDD.
Hocam mat queue -2 düşürebiliyor. Aynı sistem bende de var. Onu yazınca baya kasıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı