Çözüm CS:GO anlık FPS düşmesi

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar aynı sorun bende de oluyordu ve 2 haftadır csgoya girmemiştim.
Normalde 150 fps alırken birden bire 20 fps almaya başladım.
Ekran kartı driverini güncelledim , windowsu güncelledim düzelmedi.
Öncelikle görev yöneticisinde %80 oranında cpu yiyen bi yazılım gördüm onu kapattım.

Ardından steam önbelleğini temizleyip kütüphaneden csgoya sağ tıkladım , özellikler - yerel dosyaları doğrula yaptım.
Bekledim ve oyun dosyalarıdan birisi tekrardan indirilecektir dedi.
İndirdi ve şuan sorun düzeldi 165 fps alıyorum.

alıyorum.

Herkese selam, bu makaleyi CS:GO'da anlık FPS düşmesi sorunu olanlar için yazıyorum. Eğer FPS düşüklüğü için de bir makale hazırlamamı isterseniz memnuniyetle yaparım ancak bu makale FPS'in normal seviyelerden anlık olarak düşüp çıkması ve oyun zevkini bozmasıyla alakalıdır.

Çözüm: Çözümümüz çok basit. Öncellikle Steam'e giriş yapalım, ardından sol üstteki "Steam" yazısına tıklayalım. Ardından "Ayarlar"ı seçelim.

Eki Görüntüle 1266429

Daha sonra buradan Web Tarayıcı kısmına girelim ve hem çerezleri hem de önbelliği üstlerine tıklayarak temizleyelim.

Eki Görüntüle 1266432

Ardından "İndirmeler" sekmesine girelim. Buradan da indirme önbelleğini temizleyelim.

Eki Görüntüle 1266436

Bu işlemden sonra Steam otomatik olarak yeniden başlayacaktır. İşlem bu kadar, umarım FPS düşmesi sorununuzu çözmenize yardımcı olmuşumdur. Şahsen bende gözle görülür bir fark oldu. İyi Sosyaller.

Hocam web browser ayarı bende gözükmüyor/çıkmıyor sebebi nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı