CS:GO FPS düşüşü

yiğitarda

Centipat
RAM
8
SSD veya HDD modeli
500Gb Ssd
Ekran kartı
3050 4gb
İşlemci
İ5 10400F
Merhaba ben bilgisayarı alalı yaklaşık 9-10 ay civarı oldu yaklaşık 2-3 ay önce CS:GO'da 250-300 FPS civarı alırken şu an 100-150 FPS alıyorum cihazı çok temiz kullandım ve herhangi problemi yok cihazım: Acer AN515-55 Nitro i5-10300H 8 GB RAM 512 GB SSD 4 GB RTX 3050. problem neden kaynaklı olabilir?

Hava sıcaklığı yüzünden ısınıp FPS düşürüyor yada içinin temizlenme vakti gelmiş olabilir mi?
Bir ihtimal olabilir. oyun sırasında sıcaklık kontrolü yap, 90 derecenin üzerinde gücü kısıtlar. Eğer ısınmadan dolayı ise temizle, bilgisayarın specleri alınalı en az bir yıl oldu diyor. Eğer o zamandan beri temizlemediysen tozlanmış olabilir.

Bir ihtimal olabilir. Oyun sırasında sıcaklık kontrolü yap, 90 derecenin üzerinde gücü kısıtlar. Eğer ısınmadan dolayı ise temizle, bilgisayarın Spec'leri alınalı en az bir yıl oldu diyor. Eğer o zamandan beri temizlemediysen tozlanmış olabilir.

Hocam bilgisayarı bayramdan sonra servise gönderip RAM ve SSD ekletmeyi düşünüyordum temizlemelerini istesem temizlerler mı çünkü bilgisayarı garanti kapsamı dışında bırakmak istemiyorum.

Hocam bilgisayarı bayramdan sonra servise gönderip RAM ve SSD ekletmeyi düşünüyordum temizlemelerini istesem temizlerler mı çünkü bilgisayarı garanti kapsamı dışında bırakmak istemiyorum.
Temizlerler, benim bilgisayarda garanti bozulmadığı için direkt söyledim;kusura bakma. Eğer servise götüreceksen onlar her şeyini ayarlayıp verirler.

Geri
Yukarı