CS:GO FPS Kaybı (GTX760M)

Ekran kartın frekans değeri düşüyor olabilir. Donanımsal bir sıkıntı olsa diğer oyunlarda sıkıntı çıkarırdı. Ekran kartı ayarlarını bi gözden geçir istersen. Başka aklıma gelen birşey yok :(

Eski versiyon driver kurmayı dene , yabancı forumda görmüştüm bu fps drop olayını tek yaşamıyorsun galiba baya ilgili konu var , ama net bir çözüm göremedim.

Eski versiyon driver kurmayı dene , yabancı forumda görmüştüm bu fps drop olayını tek yaşamıyorsun galiba baya ilgili konu var , ama net bir çözüm göremedim.

Termal macun değiştirmeyi planlıyorum hocam bilgisayarı alalı 1 yıl kadar oldu biraz ısınmaya başladı dün gece farketmemişim zira macun değiştirirsem çözülebilir gibime geliyor.

Selamlar termal macun değiştirildi. Arka kapağı açtığımızda bizim kedinin tonlarca tüyü fan'ı kaplamış bu yüzden pc fazla ısınma yapıyormuş. Kısaca fan ve etrafı temizlendi macunlar yenilendi sorunda çözüldü. Teşekkürler ilgilenen herkese, iyi forumlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı