CS GO FPS Sorunu | R7 265 - FX 6300

İşletim sistemi
Windows 10

berkandagdas

Decapat
Arkadaşlar 4 yıl önce CS GO'da 400 500 FPS alıyorken altyapı sorunlarından dolayı bir miktar ara verdim. Sonunda internet işini halllettim derken FPS sorunu meydana geldi. Bütün başlatma seçenekleri / bilgisayar ayarlarım yapıldı. Kasa içi temizlendi Windows 10 Pro kuruldu. CS GO'da şu an 100 FPS zor alıyorum. Oyuna güncelleme gelmiş evet lakin bu güncellemeler oyunu bu kadar etkiliyor mu durum nedir bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Sistem özelliklerim
  • Shappire R7 265
  • Corsair 4 GB RAM
  • FX 6300 işlemci
  • M5a97 anakart

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM miktarı bayağı dusuk. Windows kullanırken bile 4 GB RAM kanser ederken üstüne oyun oynuyorsunuz. Bende İ5 7300 HQ be 8 GB RAM ile resmi sunucularda 100 FPS aliyorum. Topluluk sunucularinda 200 civarı.

Oyun ayarlarım (fps_max) vs hepsi tamam cs konusunda tecrübeliyim. Görev yöneticisinden baktığım zaman bana da RAM'den kaynaklı olarak geliyor. Başka tavsiyesi olan varsa rica ediyorum yardımcı olabilirse sevinirim..

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    16,3 KB · Görüntüleme: 33
Oyun çok değişti. Yanlış hatırlamıyorsam geçen sene Source Engine 2 motoruna geçildi. Bu sistemle düşük FPS almanız normal.

Ben Ryzen 3 1200 RX 580 16 GB RAM ile 120-250 arası FPS alıyorum.
120 altına düşmediği sürece sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı