CS:GO FPS Yarı yarıya düştü

Murat Karahan

Decapat
Merhaba W10 geçiş yaptım ve CS:GO oynarken 2DK sonra FPS yarıya düşüyor. PC temizledim yeni termal macun sürdüm tüm sürücüler güncel, W10 tüm ayarları yaptım aklıma başka hiçbir şey gelmiyor.

Oyunun başlatma seçeneklerine, aşağıdaki komutları yazın.
Kod:
+fps_max 60 +fps_max_menu 60
Oyun içinden Dikey senkronizasyon(V-Sync) ayarını, Üçlü ara bellekleme olarak açın.
Böylece bilgisayarınız daha geç ısınacaktır. Ayrıca başlangıç komutları sayesin de, V-Sync kaynaklı fare gecikmesi olmayacaktır.
60 FPS maalesef CS:GO gibi bir oyun için çok düşük kendi fikrimce en az 100 olması gerekir. 1-2 dakika daha fazla kasmaması için eziyet etmek istemiyorum.

Merhaba W10 geçiş yaptım ve CS:GO oynarken 2DK sonra FPS yarıya düşüyor. PC temizledim yeni termal macun sürdüm tüm sürücüler güncel, W10 tüm ayarları yaptım aklıma başka hiçbir şey gelmiyor.
win10 icin sistemin yeterli olmayabilir
termal macun surebilirsin
4:3 oynayabilirsin
baslatma seceneklerini ayarlayabilirsin
bilgisayarini temizleyebilirsin

win10 icin sistemin yeterli olmayabilir
termal macun surebilirsin
4:3 oynayabilirsin
baslatma seceneklerini ayarlayabilirsin
bilgisayarini temizleyebilirsin
Kardeşim önceden konuşulan mesajları okuyup yazsaydın, başta yeni termal macun sürdüm, temizledim diyorum. Windows ayarları yaptım.
ReviOS 1709 U2.1 deneyin isterseniz, kurulumu imzamdaki rehbere göre yapın.
En son düşünüyorum öyle bir şey yapmayı ama benim Windowsun hatalı olduğuna karar verdim. Video izliyorum ve 10 taneye yakın sayfa açık Google'da, işlemci kullanımı %50 geçmediği için video kasıyor. Normalde günlük kullanım olsun, oyunlar olsun asla böyle bir şey yaşamamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı