CS:GO FPS yüksek olmasına rağmen oyun akıcı değil

DETRA

Centipat
Daha fazla  
Monitörüm 60Hz ve düne kadar hiçbir sıkıntı olmadan CS:GO'yu akıcı oynuyordum (fps_max 70 yapıyordum). Bugün ne olduysa hiçbir şey yapmadım ve oyun akıcı değil yine aynı FPS değerlerini alıyorum ama akıcılık yok FPS 250 kere çıkınca eski akıcılık geliyor neden olduğunu veya neden kaynaklı olduğunu bilen var mı?
(Monitörün 60Hz olduğundan eminim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Valoranttada bu aralar aynı sorunu yaşayan arkadaşlarım var genellikle hepsinin ortak problemi işlemcinin gereğinden fazla ısınması ve throottle yapması diğer konu FPS ne kadar olursa olsun 60Hz monitörde 60FPS'den üstünü gözlerin göremez.

Bu sorunu çözmüştüm farklı bir forumda linki aşağıya iliştiriyorum.

Monitörüm 60Hz ve düne kadar hiçbir sıkıntı olmadan CS:GO'yu akıcı oynuyordum (fps_max 70 yapıyordum). Bugün ne olduysa hiçbir şey yapmadım ve oyun akıcı değil yine aynı FPS değerlerini alıyorum ama akıcılık yok FPS 250 kere çıkınca eski akıcılık geliyor neden olduğunu veya neden kaynaklı olduğunu bilen var mı?
Kaç gb ramin var ve mhz değerleri?

FPS ile alakalı bir sıkıntı yok yeterli FPS var sadece akıcılık yok
Valoranttada bu aralar aynı sorunu yaşayan arkadaşlarım var genellikle hepsinin ortak problemi işlemcinin gereğinden fazla ısınması ve throottle yapması diğer konu FPS ne kadar olursa olsun 60Hz monitörde 60FPS'den üstünü gözlerin göremez.
60 FPSte göremiyor gözlerim 60 fps olsa bile ekran 45 FPS gibi gösteriyor dün böyle bir sorun yoktu ve masaüstünde falan normal sadece csgoda böyle
Cevaplarınız için teşekkür ederim ama galiba yanlış anlaşılmış benim fpsim düşmüyor(60'ın üstünde sürekli ve 60HZ)sadece 60 FPS akıcılığını hissedemiyorum

FPS ile alakalı bir sıkıntı yok yeterli FPS var sadece akıcılık yok.

60 FPS'te göremiyor gözlerim 60 FPS olsa bile ekran 45 FPS gibi gösteriyor dün böyle bir sorun yoktu ve masaüstünde falan normal sadece CS:GO'da böyle.
Cevaplarınız için teşekkür ederim ama galiba yanlış anlaşılmış benim FPS'im düşmüyor(60'ın üstünde sürekli ve 60Hz)sadece 60 FPS akıcılığını hissedemiyorum.

O sorun bende de vardı zamanında işlemci sıcaklık değerleri veya oyundan kaynaklı aslında.
Bir de FPS'yi 60 veya 65'e sabitlemeyi dene.

Benim CS'de 250-300 FPS alıyorum ama monitorde oyun akici degil gibi birkac gun oncesinde boyle bir sıkıntı yoktu.
Monitor:Alienware aw2521hf
10400f islemci stock fan
1660super
-console -novid -freq 240 -high -threads 12 -tickrate 128 -nod3d9ex1 +cl_forcepreload 1 – nojoy +mat_queue_mode 2

Geri
Yukarı