CS:GO FreeSync 4K ayar

Kampfar

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 4K LG FreeSync monitör aldım. Ekran kartım 5700 XT.

FreeSync açtım. Bunun dışında ayarların en altında yer alan hareket izi ve dikey eşitleme gibi gibi ayarları kapadım. Bunlardan açmam gereken bir ayar var mı?

EKran kartı özelliklerinizden, oyun profili için Geliştirilmiş Senkronizasyon'u da açarsanız olabilecek en düşük gecikme + görsel stabilliğe ulaşmış olursunuz.
EKran kartı özelliklerinizden, oyun profili için Geliştirilmiş Senkronizasyon'u da açarsanız olabilecek en düşük gecikme + görsel stabilliğe ulaşmış olursunuz.
144 Hz de geliştirilmiş senk. açiyim mi ? daha önce hiç kullanmadım

144 Hz de geliştirilmiş senk. açiyim mi ? daha önce hiç kullanmadım
Açın. Borderless fullscreen ya da fullscreen oynadığınız bütün oyunlarda oyun içi V-Sync'i kapatıp, AMD Geliştirilmiş Senkronizasyon'u açmanızı öneririm. Freesync ile el ele çalışıp görüntünün ekrana daha kısa sürede gelmesini sağlıyorlar.

Açın. Borderless fullscreen ya da fullscreen oynadığınız bütün oyunlarda oyun içi V-Sync'i kapatıp, AMD Geliştirilmiş Senkronizasyon'u açmanızı öneririm. Freesync ile el ele çalışıp görüntünün ekrana daha kısa sürede gelmesini sağlıyorlar.
Açıp denedim ama hafif bi gecikme var gibi cs de rahat olamadım kapattım.

Dikey eşitleme, hareket izi konusunda ne yapmalıyız?

Mümkünse onlar da devre dışı olsun. Zaten dikey eşitlemenin diğer adı V-Sync. FreeSync gibi FPS'inizi monitörünüzün HZ değerine sabitliyor. Hareket izi ise sağa sola dönünce sanki bir sarhoşluk efekti veriyor. Kısacası ikisini de kullanmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı