CS:GO Gereksiz Overwatch ban

Hile kullanmadan ban yemezsin bu numarayı kimse yemiyor, boşuna konu açmayın dostum artık.

12 yaşındaki bir kişi tarafından izlenince doğal olarak ban yiyorsun.

Alakasi yok. Raporlar tek kisi tarafindan izlenmiyor.

11 report alınca Overwatch'a düşersin.

Yanlis bilgi. Overwatch'a düsebilmek icin kesin bir sayi yok, sadece kisa süre icinde bircok kez raporlanman gerekir. Kaldi ki bu raporlara 150 kisi civari bakiyor. Puani en yüksek olan müfettislerin karari esas aliniyor. Kimse kafasina göre yasaklama veremez.

Konuya gelecek olursak; CS:GO - Overwatch System - Counter-Strike: Global Offensive - Veri Tabanı - Steam Support

Muhtemelen bu yasaklama da VAC yasagina dönüsecek.

Birkac hesapta daha yasaklama aldiginizi söylemissiniz. Demek ki sisteminizde hala yasaklama almaniza sebep olacak bir sey var.

Son düzenleme:
3 yıl oynadıktan sonra düşük seviyedeki adamları ezmem normal değilmi ?
hile kullansam buraya neden konu açayım ?
Hile kullanmadım diyorsan steam'e sağ tıklayıp özelliklere tıkla dosya konumunu aç, sonra userdata klasörünü sil. PC'yi restartla. Sonra yeni bir steam hesabıyla cs go oynamaya başla. Bu dediklerimi yaptığında hile kullanmadıkça ban yemezsin. Atılan banlar için yapacak birşey yok, kalıcıdır. Desteğe yazman fayda etmez. Eğer hatalı olduğu anlaşılır ise valve tarafından otomatik kaldırılır.

Hile kullanmadım diyorsan steam'e sağ tıklayıp özelliklere tıkla dosya konumunu aç, sonra userdata klasörünü sil. PC'yi restartla. Sonra yeni bir steam hesabıyla cs go oynamaya başla. Bu dediklerimi yaptığında hile kullanmadıkça ban yemezsin. Atılan banlar için yapacak birşey yok, kalıcıdır. Desteğe yazman fayda etmez. Eğer hatalı olduğu anlaşılır ise valve tarafından otomatik kaldırılır.
tamamdır teşekkürler deneyeceğim.

OW banı direkt user kararlarına göre uygulamıyorlar. Kimse gelip "hile kullanmadım durduk yere ban yedim" demesin, kimseyi de kandırmasın. Raporlar gönderildikten sonra en son kararı Valve veriyor. Senin oyunda alt+tab yaptığın bile konsola işlenirken, adamların gereksiz gere ban atması düşünülemez bile.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı